قیمت فروش انواع تفاله سیب زودبار امسال

قیمت فروش انواع تفاله سیب زودبار امسال برای افزودن به جیره مناسب است؟  آیا این خرید می تواند رضایت خاطر دامداران را از نظر  کیفیت نیز جلب کند؟

تفاله سیب

قیمت فروش انواع تفاله سیب زودبار امسال برای افزودن به جیره مناسب است؟ آیا این خرید می تواند رضایت خاطر دامداران را از نظر کیفیت نیز جلب کند؟

تفاله ها مناسب برای جایگزینی در جیره

کمبود زمین های زراعی و نیاز بیشتر جمعیت رو به افزایش انسانی به خوراک های دانه ای نظیر گندم و جو و ذرت موجب شده تا دامداران در صدد کاهش میزان مصرف این خوراک ها در جیره دام باشند. چرا که قیمت آن ها رو به افزایش است و این مسئله منجر به محدودیت مصرف این خوراک ها در دامداری ها شده است.

همچنین اغلب این دانه ها وارداتی هستند که مشکل واردات و قیمت متغیر ارز نیز موجب ایجاد مشکلاتی در تهیه آن شده است. با توجه به قیمت پایین تر این محصولات از یک طرف و آنالیز تقریبا مشابه با خوراک هایی نظیر ذرت و جو، توجه دامداری ها و مرغداری ها به این محصولات به منظور کاهش هزینه های خوراک امری ضروری به نظر می رسد.

بی شک داشتن آگاهی و دانش کامل نسبت به یک محصول این مزیت را دارد که با اطمینان محصولی را انتخاب و به جیره اضافه نمایید.

تفاله سیب به عنوان خوراک دام یکی از فرصت های خوب برای جایگزینی محصولات پایه زراعی در خوراک دام می باشد.

قیمت فروش انواع تفاله سیب زودبار امسال

تفاله ها اعم از تفاله چغندر قند، خرما، انگور، آلبالو و … محصولاتی هستند که به دلیل قیمت پایین تر نسبت به آنالیزی که دارند و خوش خوراکی با استقبال دامداران مواجه شده اند.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تفاله های بسته بندی با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.