قیمت فروش انواع تفاله چغندر باکیفیت

قیمت فروش انواع تفاله چغندر باکیفیت به چه منظوری انجام می شود؟ انواع این تفاله را می شناسید؟ از ارزش غذایی آن چه می دانید؟

تفاله چغندر

قیمت فروش انواع تفاله چغندر باکیفیت به چه منظوری انجام می شود؟ انواع این تفاله را می شناسید؟ از ارزش غذایی آن چه می دانید؟

ارتفای کیفیت جیره به تفاله ها

به منظور بالا بردن کیفیت جیره در مرغداری ها و دامداری ها گروه تولیدی و بازرگانی کهن اقدام به توزیع انواع تفاله ها در سراسر کشور نموده است.

آزمایشات متعدد نشان داده که استفاده از جیره های دانه ای نظیر سبوس، سویا، ذرت به همراه تفاله چغندر قند ارزش غذایی بالاتری در قیاس با جیره های دانه ای دارد.

همچنین به دلیل خوش خوراکی تفاله چغندر قند میزان تغذیه دام بالاتر رفته و سریع تر وزن گیری می کند و کیفیت گوشت و شیر دام نیز بهتر می شود.

تفاله خشک پرک و فشنگی

همانطور که اشاره شد تفاله خشک به دو شکل پرک و فشنگی تولید می شود. هر کدام از این اشکال طرفداران خود را دارند. به طور معمول تفاله فشنگی نسبت به تفاله پرک از قیمت بالاتری برخوردار است.

تفاله تر آبدار، دونم و پرسی

تفاله تر بر اساس درصد ماده خشک آن تقسیم بندی می شود. درصد ماده خشک تفاله تر آبدار 10، دونم 15 و پرسی 20 درصد است. در تفاله های تر بسته بندی با توجه به میزان بیشتر بودن ماده خشک تفاله پرسی باید از این نوع استفاده گردد.

قیمت فروش انواع تفاله چغندر باکیفیت

تفاله چغندر قند و سایر تفاله ها اعم از تفاله خرما، انگور، آلبالو و … محصولاتی هستند که به سبب قیمت کمتر نسبت به آنالیزی که دارند و خوش خوراکی با استقبال دامداران مواجه شده اند.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تفاله چغندر قند بسته بندی و سایر تفاله ها با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.