قیمت فروش انواع تفاله چغندر مرغوب

قیمت فروش انواع تفاله چغندر مرغوب از آن جهت که می تواند منبع موثری برای تامین انرژی جیره باشد حائز اهیمت است؟ آیا از قیمت این محصول بصورت عمده اطلاع دارید؟

تفاله چغندر

قیمت فروش انواع تفاله چغندر مرغوب از آن جهت که می تواند منبع موثری برای تامین انرژی جیره باشد حائز اهیمت است؟ آیا از قیمت این محصول بصورت عمده اطلاع دارید؟

کاهش هزینه ها

فروش ویژه خوراک دام و طیور ارزان امسال آغاز شد. دانستن نام، مزایا و مواد مغذی برخی از محصولات قابل استفاده در جیره بهره وری را چندین برابر خواهد کرد. خوراک دام و طیور ارزان شاید نامی گمراه کننده باشد، که شما با شنیدن آن به فکر بی کیفیتی محصولات بیفتید.

و یا شاید شما را کنجکاو کند که بدانید مراد از این بیان چیست؟

تفاله چغندر در زمره جیره ارزان قرار می گیرد، محصولی با کیفیت و مطلوب می باشد که دارای قیمتی ارزان تر نسبت به نهاده های دامی مانند جو و ذرت می باشد.

آزمایشات متعدد نشان داده که استفاده از جیره های دانه ای نظیر سبوس، سویا، ذرت به همراه تفاله چغندر قند ارزش غذایی بالاتری در قیاس با جیره های دانه ای دارد.

همچنین به دلیل خوش خوراکی تفاله چغندر قند میزان تغذیه دام بالاتر رفته و سریع تر وزن گیری می کند و کیفیت گوشت و شیر دام نیز بهتر می شود.

همچنین یکی از مهم ترین علل با ارزش بودن تفاله چغندر برای دامداران این نکته است که این تفاله خوش خوراک است و استفاده از آن به همراه خوراک های دانه ای موجب بیشتر شدن حجم جیره دام شده و به این ترتیب آنها زودتر وزن گیری می کنند.

این تفاله اندکی ملین می باشد و پر حجم بودن این محصول، غلضت پایین مواد و ماهیت الیافی آن موجب می شود مصرف آن برای تک معده ای ها از جمله طیور نامناسب باشد.

قیمت فروش انواع تفاله چغندر مرغوب خوراک دام

بخش فروش بازرگانی کهن همه روزه پاسخگوی شما عزیزان برای اطلاع رسانی قیمت فروش انواع تفاله چغندر مرغوب و ثبت سفارش می باشد.