قیمت فروش تفاله انگور ارزان خوراک دام

قیمت فروش تفاله انگور ارزان خوراک دام می تواند دامداران را به افزودن این تفاله در جیره تشویق کند؟ کدام ویژگی این تفاله می تواند به بهبود تغذیه دام کمک کند؟

تفاله انگور

قیمت فروش تفاله انگور ارزان خوراک دام می تواند دامداران را به افزودن این تفاله در جیره تشویق کند؟ کدام ویژگی این تفاله می تواند به بهبود تغذیه دام کمک کند؟

مزایای به کار گیری تفاله برای دامداری ها

تفاله انگور یکی از محصولات جانبی کارخانجات تولید آب سیب است که دیگر برای انسان قابل استفاده نیست ولی به دلیل فیبر بالا و خوش خوراکی می تواند در جیره غذایی دام و طیور قرار بگیرد. در روستاها اضافات محصولات کشاورزی و باغی به عنوان خوراک دام استفاده می شود. در دامداری های صنعتی، پایه جیره غذایی دام گندم و جو و سایر خوراک های دانه ای نظیر گندم و جو و ذرت می باشد ولی به علت مشترک بودن خوراک های دانه ای با غذای دام، در صورت استفاده مداوم می تواند موج افت ارزش غذایی فراورده های دامی گردد. به این سبب افزودن انواع تفاله ها و به ویژه انواع تفاله سیب به دلیل وجود فیبر بالا و مواد معدنی متنوع، می تواند باعث ارتقای ارزش غذایی شیر و گوشت می گردد.

خوش خوراکی تفاله انگور موجب شده تا تاثیر مثبت در مزه و کیفیت شیر و گوشت دام داشته باشد.

فروش تفاله انگور به منظور خوراک دام سبب شده تا دامدارای و مرغداری ها بتوانند بخشی از جیره را با این محصول جایگزین نمایند.

خواص تفاله انگوبرای دام و طیور

  1. محتوای انرژی قابل هضم مشابه کاه غنی سازی شده
  2. میزان الیاف بالا
  3. آنتی اکسیدان یالا
  4. بهبود رنگ گوشت طیور
  5. کاهش هزینه های تامین خوراک

خرید و قیمت تفاله انگور

تفاله انگور و سایر تفاله ها اعم از تفاله خرما، آلبالو و … محصولاتی هستند که به سبب قیمت کمتر نسبت به آنالیزی که دارند و خوش خوراکی با استقبال دامداران مواجه شده اند.

برای خرید این محصول و اطلاع از قیمت فروش تفاله انگور ارزان خوراک دام می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید تا از مشاوران فروش بازرگانی کهن نیکنام راهنمایی لازم را دریافت کنید.