قیمت فروش تفاله سیب باکیفیت امسال

قیمت فروش تفاله سیب باکیفیت امسال چقدر است؟ آیا این تفاله می تواند تنوع مواد مغذی جیره را بالاتر برده و خوش خوراکی آن را افزایش دهد؟

تفاله سیب

قیمت فروش تفاله سیب باکیفیت امسال چقدر است؟ آیا این تفاله می تواند تنوع مواد مغذی جیره را  بالاتر برده و خوش خوراکی آن را افزایش دهد؟

اهمیت استفاده از تفاله سیب

تفاله سیب یکی از افزودنی های مناسب در خوراک دام و طیور می باشد. از آنجا که گندم و ذرت درسبد غذایی انسان و دام مشترک است، استفاده مداوم از آن ها سبب کاهش کیفیت و پایین آمدن ارزش غذایی محصولات دامی خواهد شد. از این رو به توصیه کارشناسان دام و طیور افزودنی هایی مانند تفاله سیب که حاصل فراوری سیب در کارخانجات مربوطه است می تواند انتخابی هوشمندانه باشد.

استفاده از تفاله سیب از چند جهت انتخاب مناسبی می باشد:

افزودن تفاله ها باعث ایجاد تنوع در جیره غذایی و خوش خوراکی خوراک دام می شود.

به دلیل این که این محصولات تولید کارخانجات داخل کشور می باشد، می تواند با قیمت پایین تر نسبت به محصولات وارداتی در اختیار دامداران قرار گیرد که این موضوع تاثیر مثبتی بر پایین آمدن قیمت تمام شده محصولات دامی خواهد داشت. حذف هزینه های گمرک و واردات از دلایل عمده کاهش قیمت تمام شده می باشد.

یکی دیگر از ویژگی های بارز تفاله سیب ارزش غذایی مطلوب آن است که می تواند باعث بهبود طعم و کیفیت شیر و گوشت می شود که در نهایت منجر به بالا رفتن سهم فروش محصولات دامی خواهد شد.

قیمت فروش تفاله سیب باکیفیت امسال

برای خرید هر آنچه که به جیره دام و طیور مربوط می شود می توانید با بخش فروش بازرگانی کهن تماس حاصل فرمایید، همچنین موجودی روزانه این بازرگانی در کانال تلگرامی این مجموعه اطلاع رسانی می گردد.