قیمت فروش تفاله سیب مرغوب خوراک دام و طیور

قیمت فروش تفاله سیب مرغوب خوراک دام و طیور می تواند برقیمت نهایی جیره تاثیر مثبتی بگذارد؟ آیا کیفیت این تفاله مورد تایید دامداران با تجربه می باشد؟

تفاله سیب

قیمت فروش تفاله سیب مرغوب خوراک دام و طیور می تواند بر قیمت نهایی جیره تاثیر مثبتی بگذارد؟ آیا کیفیت این تفاله مورد تایید دامداران با تجربه می باشد؟

ارزش غذایی تفاله سیب در جیره

بالا بردن ارزش غذایی جیره دام و طیور یکی از مهم ترین اولویت های دامداران و جیره نویسان می باشد، چرا که این موضوع تاثیر مستقیم بر کیفیت شیر و گوشت دام وطیور خواهد داشت. همچنین سلامتی دام را در پی خواهد داشت. از این رو خوارک های مختلفی برای این منظور در نظر گرفته می شود که یکی از بهترین آن ها از نظر قیمت پایین و ارزش غذایی بالا و همچنین در دسترس بودن، انواع تفاله ها و از جمله تفاله سیب می باشد.

تفاله خوراک دام و طیور به طیفی از تفاله های محصولات کشاورزی اطلاق می شود که در جیره غذایی دام و طیور مورد استفالده قرار می گیرند.

تفاله خوراک دام یا همان تفاله های محصولات غذایی و کشاورزی که محصولات ثانویه کارخانه ها می باشند، امروزه به یکی از محصولات مهم در صنعت دام و طیور تبدیل شده اند. بی شک نتایج آزمایش ها و تجربه استفاده سبب شده است که این محصولات جایگاه خود را در این صنعت بیابند.

یکی دیگر از مزایای این تفاله خوش خوراکی آن می باشد. این موضوع باعث می شود اشتهای دام تحریک شده و در اثر تغذیه بیشتر وزن گیری سریع تری داشته باشد و در نتیجه راندمان دامداری ها به خاطر تولید گوشت بیشتر افزایش یابد.

قیمت فروش تفاله سیب مرغوب خوراک دام و طیور

برای اطلاع از روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید..