محل برگزاری نمایشگاه دام، طیور و صنایع وابسته در سال 99

محل برگزاری نمایشگاه دام، طیور و صنایع وابسته در سال 99 بزرگراه چمران است. این نمایشگاه می تواند توانمندی تولید کنندگان داخل را به خوبی معرفی کند.

نمایشگاه

محل برگزاری نمایشگاه دام، طیور و صنایع وابسته در سال 99 بزرگراه چمران است. این نمایشگاه می تواند توانمندی تولید کنندگان داخل را به خوبی معرفی کند.

خوراک دام و طیور و آبزیان،  مکمل های خوراک دام و طیور و نهاده ها از جمله محصولاتی هستند که در این نمایشگاه عرضه شده است.

پر رنگ کردن حضور تولیدکنندگان این عرصه و تحقق شعار جهش تولید از اهداف اصلی این نمایشگاه است.

ارائه آخرین تولیدات و محصولات واحدهای تولیدی، تبادل دانش و اطلاعات بین تولید کنندگان ، ایجاد ارتباط مستقیم و بدون واسطه بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان و آشنایی با سلایق و درخواست‌های مصرف کنندگان، ایجاد فضای رقابتی و بالا بردن حق انتخاب مصرف کنندگان از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه می توان به ارائه و معرفي توليدات و محصولات از جانب واحد های توليدی، تبادل دانش و اطلاعات در بين واحد های مشاركت كننده ،ايجاد نمايندگی،آشنايی با سوابق بازديدكنندگان، ارائه مستقيم و بدونه واسطه كالا به بازار مصرف و حذف واسطه ها، ايجاد رونق در كسب و كار اشاره کرد.

محل برگزاری نمایشگاه دام، طیور و صنایع وابسته در سال 99 بزرگراه چمران است

این غرفه واقع در سالن ۳۸(آلمان) در نمایشگاه مشغول به ارائه‌ خدمات است.

بازرگانی کهن تجارت نیکنام انواع محصولات دامی و طیوری مانند کنجاله‌ها،ذرت و سویا،انواع سبوس‌ها و همچنین گندم و جو را عرضه می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.