مرکز خرید انواع تفاله آلبالو خوراک دام و طیور

مرکز خرید انواع تفاله آلبالو خوراک دام و طیور با چه کیفیت و قیمتی اقدام به عرضه این محصول می نماید؟ آیا ارزش غذایی مطلوب را دارد؟

تفاله آلبالو

مرکز خرید انواع تفاله آلبالو خوراک دام و طیور با چه کیفیت و قیمتی اقدام به عرضه این محصول می نماید؟ آیا ارزش غذایی مطلوب را دارد؟

ارزش غذایی تفاله آلبالو

نام تفاله شاید این حس را در مخاطب ایجاد کند که ارزش غذایی نداشته و صرفه بابت سیر کردن دام مورد استفاده قرار می گیرد. اما این موضوع صحیح نبوده و با توجه به آنالیزهای حاصل از موارد آزمایش گاهی نتیجه بسیار بهتر از یک سیر کردن ساده است.

تفاله ها یکی از افزودنی های نسبتا جدید هستند که توانسته اند دامداران را به استفاده بیشتر و مداوم از آن ها در جیره قانع کنند. عملکرد تفاله ها در جیره مطلوب بوده و هم چنین منجر به کاهش هزینه های تامین خوراک های دانه ای وارداتی از قبیل گندم و ذرت و جو شده اند.

تفاله آلبالو محصول کارخانجات تولید کنستانتره و آبمیوه است که با رطوبت بالا به دست می آید و پس از خشک کردن به یک محصول سالم و مقرون به صرفه در جیره دام و طیور تبدیل می شود. این تفاله ممکن است با هسته یا بدون هسته باشد و در صودت وجود هسته یک مرحله آسیاب نمودن نیز به فرایند تولید افزوده می شود. تفاله آلبالو به دلیل خشک بودن یک محصول عاری از میکروب است.

 انواع تفاله آلبالو خوراک دام و طیور

یکی از ویژگی های تفاله آلبالو، قیمت مناسب آن برای دامداران می باشد و خرید از مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه و مطمئن تر یاری نماید. بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه آلبالو و سایر محصولات خوراک دام به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روشهای خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.