مرکز خرید انواع تفاله آلبالو زودبار

مرکز خرید انواع تفاله آلبالو زودبار یا چه کیفیتی اقدام به عرضه این تفاله ها می نماید؟ آیا با ویژگی های تفاله ها در جیره آگاهی دارید؟

تفاله آلبالو

مرکز خرید انواع تفاله آلبالو زودبار با چه کیفیتی اقدام به عرضه این تفاله ها می نماید؟ آیا با ویژگی های تفاله ها در جیره آگاهی دارید؟

ویژگی های مثبت تفاله آلبالو

خوشبختانه با پیشرفت علم و تحقیقات انجام شده بر روی محصولات ثانویه کارخانجات فراوری محصولات باغی و زراعی، مواد مغذی موجود در تفاله ها برای خوراک دام به اثبات رسیده است.

محصولات جایگزین خوراک های دانه ای پایه از محصولات طبیعی و حاصل کارخانه های کنسرو سازی، رب، آب میوه و کمپوت  و … می باشند. مواد مغذی این محصولات بالا بوده و می توانند سبب تنوع و بهبود کیفیت جیره شوند. همچنین قیمت این تفاله ها به نسبت خوراک های دانه ای مانند گندم و جو و ذرت و سویا پایین تر است، به همین دلیل افزودن تفاله ها به جیره دام و طیور صرفه جویی اقتصادی بالایی برای دامداری ها به همراه دارد.

این محصولات را می توان با توجه به خواصی که دارند به نسبتی مشخص جایگزین بخشی از نهاده ها و محصولات پایه دام نمود.

تحقیقات کارشناسان این حوزه نیز تایید می کند که تفاله آلبالو می تواند موجب ارتقای کیفیت جیره گردد. همچنین این تفاله به دلیل خوش خوراکی می تواند اشتهای دام را تحریک کرده و موجب وزن گیری بهتر دام شود و این نکته برای بالا رفتن راندمان دامداری ها بسیار مهم می باشد.

مرکز خرید انواع تفاله آلبالو زودبار

یکی از ویژگی های تفاله آلبالو، قیمت مناسب آن برای دامداران می باشد و خرید از مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه و مطمئن تر یاری نماید. بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه آلبالو و سایر محصولات خوراک دام به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.