سلام

مرکز خرید انواع تفاله آلبالو مرغوب امسال نیز این تفاله را توزیع می کند؟ آیا استفاده از این تفاله ها  در بالا بردن کیفیت محصولات تولیدی دام و طیورتاثیر دارد؟

تفاله آلبالو

مرکز خرید انواع تفاله آلبالو مرغوب امسال نیز این تفاله را توزیع می کند؟ آیا استفاده از این تفاله ها در بالا بردن کیفیت محصولات تولیدی دام و طیور تاثیر دارد؟

تاثیر تفاله ها در کیفیت شیر و گوشت

از آن جا که در کشور ما باغات وسیع آلبالو وجود دارد، می توان با استفاده از تفاله حاصل از فراوری آلبالو جیره دام و طیور را غنی کرده و همچنین باعث خوش خوراکی آن شد. در نتیجه تغذیه دام بیشتر شده و وزن گیری با سرعت بیشتری صورت می پذیرد.

همچنین تامین این تفاله برای غنی کردن خوراک برای دامداری ها و مرغداری ها تاثیر گذار می باشد، و می بایست جیره دام و طیور به صورت منظم تامین گرد و  زود باری تفاله ها می تواند ویژگی مثبت آن ها قلمداد شود.

یکی دیگر از مزایای تفاله آلبالو خوش خوراکی آن است که موجب وزن گیری بهتر دام می شود و همچنین موجب می شود شیر و گوشت دام طعم بهتری پیدا کند و به دلیل زودبار بودن به سرعت و تازه به دامداری ها می رسد.

تفاله آلبالو محصول کارخانجات تولید کنستانتره و آب میوه است که با رطوبت بالا به دست می آید و پس از خشک کردن به یک محصول سالم و مقرون به صرفه در جیره دام و طیور تبدیل می شود. این تفاله ممکن است با هسته یا بدون هسته باشد و در صورت وجود هسته یک مرحله آسیاب نمودن نیز به فرایند تولید افزوده می شود. تفاله آلبالو به دلیل خشک بودن یک محصول عاری از میکروب است.

مرکز خرید انواع تفاله آلبالو مرغوب امسال

یکی از ویژگی های تفاله آلبالو، قیمت مناسب آن برای دامداران می باشد و خرید از مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه و مطمئن تر یاری نماید. بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه آلبالو و سایر محصولات خوراک دام به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.