مرکز خرید انواع تفاله خرما مرغوب امسال

مرکز خرید انواع تفاله خرما مرغوب امسال کجاست؟  آیا دامداری ها و مرغداری ها از خواص و مزایای این محصول برای بهبود کیفیت جیره اطلاع دارند؟

تفاله آلبالو

مرکز خرید انواع تفاله خرما مرغوب امسال کجاست؟ آیا دامداری ها و مرغداری ها از خواص و مزایای این محصول برای بهبود کیفیت جیره اطلاع دارند؟

تفاله ها = بهبود راندمان رشد دام و طیور

آیا با این جمله موافقید؟ از خواص تفاله ها چه می دانید؟

امروزه تغذیه دام و طیور تنها با محصولاتی نظیر ذرت و سویا و دیگر خوراک هایی که در جیره های دام و انسان مشترک هستند، از جهات مختلفی امکان پذیر نیست. چرا که استمرار در این موضوع می تواند موجب فقر غذایی محصولات دامی نظیر شیر و گوشت شود.

برای مثال تفاله خرما دارای مقدایر بسیاری مواد مغذی است و خاصیت آنتی اکسیدانی دارد، که این مسئله آن را به خوراکی با ارزش برای دام تبدیل نموده است.

تفاله خرما از دسته محصول کارخانجات شیره گیری است که یک محصول سالم و مقرون به صرفه در جیره دام و طیور می باشد.

یکی دیگر از مزایای این تفاله خوش خوراکی آن می باشد. این موضوع باعث می شود اشتهای دام تحریک شده و در اثر تغذیه بیشتر وزن گیری سریع تری داشته باشد و در نتیجه راندمان دامداری ها به خاطر تولید فراورده های دامی بیشتر افزایش یابد.

مرکز خرید انواع تفاله خرما مرغوب امسال

یکی از مهم ترین دلایلی که می تواند دامداران را به خرید تفاله ها ترغیب کند تازگی این محصول و زودباری آن می باشد .به منظور اطلاع از نحوه تحویل و قیمت تفاله خرما با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.