مرکز خرید انواع تفاله زودبار

مرکز خرید انواع تفاله زودبار می تواند تفاله تازه و با کیفیت را در اختیار دامداران قرار دهد؟ آیا تفاله ها می توانند به غنی شدن جیره کمک کنند؟

تفاله باکیفیت

مرکز خرید انواع تفاله زودبار می تواند تفاله تازه و با کیفیت را در اختیار دامداران قرار دهد؟ آیا تفاله ها می توانند به غنی شدن جیره کمک کنند؟

فواید تفاله ها برای دام

هر چه جیره بهتری برای دام تدارک دیده شود، کیفیت محصولات دامی مانند شیر و گوشت نیز ارتقا پیدا می کند. از این رو دامپروران تلاش می کنند با افزودن خوراک های متنوع به جیره، آن را غنی تر کرده و طعم آن را نیز بهتر کنند.

اصلی ترین بخش جیره را در حال حاضر خوراک های دانه ای از قبیل جو و گندم و ذرت تشکیل می دهد ولی این موضوع در حال حاضر از طرف کارشناسان مورد بازنگری قرار گرفته و نیاز به جایگزینی آنها با سایر خوراک ها مانند تفاله ها موجب شده تا به فواید تغذیه ای انواع تفاله ها توجه ویژه ای گردد.در این جا تعدادی از این عوامل را بررسی می کنیم:

  • وراداتی بودن خوراک های دانه ای موجب تحمیل هزینه های زیادی به دامداری ها می شود.
  • مشترک بودن آن ها با خوراک انسان ارزش غذایی فراورده های دامی را کاهش می دهد.
  • تفاله ها فیبر بالایی دارند که برای سلامت دام بسیار مفید است.
  • تفاله ها قیمت ارزانی دارند.

خرید تفاله ها

بزرگترین چالش دامداران کاهش هزینه های مختص به تامین جیره دام است که هشتاد درصد هزینه ها را به خود اختصاص می دهد. بر این اساس استفاده از خوراک های جایگزین بررسی شد و تفاله ها که حاصل فراوری کارخانه های صنایع غذایی مانند تولید آب میوه و کمپوت و کتستانتره و … در ردیف بهترین انتخاب ها قرار گرفتند. بااتماس با مرکز خرید انواع تفاله زودبار با کارشناسان فروش بازرگانی کهن ارتباط برقرار کنید و محصول مورد نظرتان را سفارش دهید.