مرکز خرید انواع تفاله مرغوب خوراک دام

مرکز خرید انواع تفاله مرغوب خوراک دام به صورت یک جا می تواند علاوه بر تامین انواع مختلف تفاله، هزینه حمل و نقل تفاله ها را نیز  کاهش دهد؟

تفاله

مرکز خرید انواع تفاله مرغوب خوراک دام به صورت یک جا می تواند علاوه بر تامین انواع مختلف تفاله، هزینه حمل و نقل تفاله ها را نیز کاهش دهد؟

فواید استفاده از تفاله ها

تفاله خوراک دام یا همان تفاله های محصولات غذایی و کشاورزی هستند که محصولات ثانویه کارخانه ها می باشند و امروزه به یکی از محصولات مهم در صنعت دام و طیور تبدیل شده اند. بی شک نتایج آزمایش ها و تجربه استفاده سبب شده است که این محصولات جایگاه خود را در این صنعت بیابند. انواع تفاله ها دارای خواصی می باشند که در نهایت به مغذی شدن جیره خواهد انجامید.

اصلی ترین بخش جیره را در حال حاضر خوراک های دانه ای از قبیل جو و گندم و ذرت تشکیل می دهد ولی این موضوع در حال حاضر از طرف کارشناسان مورد بازنگری قرار گرفته و نیاز به جایگزینی آنها با سایر خوراک ها مانند تفاله ها موجب شده تا به فواید تغذیه ای انواع تفاله ها توجه ویژه ای گردد. در این جا تعدادی از این عوامل را بررسی می کنیم:

  • وراداتی بودن خوراک های دانه ای موجب تحمیل هزینه های زیادی به دامداری ها می شود.
  • مشترک بودن آن ها با خوراک انسان ارزش غذایی فراورده های دامی را کاهش می دهد.
  • تفاله ها فیبر بالایی دارند که برای سلامت دام بسیار مفید است.
  • تفاله ها قیمت ارزانی دارند.

از دیگر مزایای یه کار گیری تفاله ها در خوراک دام خوش خوراکی آن است که منجر به افزایش حجم تغذیه و در نتیجه وزن گیری سریع تر دام خواهد شد. همچنین فیبر موجود در آن باعث گوارش بهتر دام می گردد.

روش های سفارش و خرید

بازرگانی کهن به عنوان مرکز خرید انواع تفاله مرغوب خوراک دام این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده تا بتوانند چند نوع از تفاله ها را با یک ماشین سفارش دهند.

این امکان علاوه بر دستیابی سریع محصول سبب کاهش هزینه های های ناشی از حمل و نقل نیز خواهد شد.

به دلیل محدودیت بار برای ثبت سریع آن با واحد فروش این بازرگانی تماس حاصل فرمایید.