مرکز خرید انواع تفاله چغندر خوراک دام و طیور

مرکز خرید انواع تفاله چغندر خوراک دام و طیور می تواند نیاز دامداری ها به جیره تازه را تامین کند؟ تفاله چغندر چگونه به دست می آید؟

تفاله چغندر

مرکز خرید انواع تفاله چغندر خوراک دام و طیور می تواند نیاز دامداری ها به جیره تازه را تامین کند؟ تفاله چغندر چگونه به دست می آید؟

فروش فوری تفاله چغندر ویژه جیره

فروش فوری تفاله چغندر و سیب برای خوراک دام و طیور همه روزه صورت می پذیرد. علاوه بر این تمامی تفاله های خوراک دام بصورت مستقیم به فروش می رسند. تفاله چغندر را می توان  نمونه ای از انواع تفاله هایی دانست که برای خوراک دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرند.

آزمایشات نشان می دهند که استفاده از جیره های دانه ای نظیر سبوس، سویا، جو و گندم به همراه تفاله چغندر قند ، ارزش غذایی بیشتری در قیاس با جیره های دانه ای دارد. البته این تفاله هرگز نباید به عنوان تنها ماده هیدروکربنه در خوراک دام به کار برده شود، زیرا در این حالت تفاله نمی تواند ویژگیهای خود را نشان دهد.

همچنین یکی از مهمترین علل با ارزش بودن تفاله چغندر برای دامداران این نکته است که این تفاله خوش خوراک است و استفاده از آن به همراه خوراک های دانه ای موجب بیشتر شدن حجم جیره دام شده و به این ترتیب آنها زودتر وزن گیری می کنند.

این تفاله اندکی ملین می باشد و پر حجم بودن این محصول، غلضت پایین مواد و ماهیت الیافی آن موجب می شود مصرف آن برای تک معده ای ها از جمله طیور نامناسب باشد.

مرکز تفاله چغندر خوراک دام و طیور

بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه تفاله چغندر قند و سایر محصولات در کشور به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.