مرکز خرید تفاله آلبالو مرغوب امسال

مرکز خرید تفاله آلبالو مرغوب امسال می تواند به صورت زودبار تفاله ها را ارائه کند؟ آیا می توان با اضافه کردن تفاله آلبالو به خوراک دام ، جیره را غنی تر کرد؟

تفاله آلبالو

مرکز خرید تفاله آلبالو مرغوب امسال می تواند به صورت زودبار تفاله ها را ارائه کند؟ آیا می توان با اضافه کردن تفاله آلبالو به خوراک دام ، جیره را غنی تر کرد؟

ویژگی های مثبت تفاله ها

یکی از دغدغه های اصلی دامداران تامین غذای ارزان و با ارزش غذایی قابل قبول برای دام می باشد. از سوی دیگر قیمت بالای خوراک های دانه ای نظیر جو و گندم و ذرت که عموما وارداتی هستند، باعث تشدید مشکلات اقتصادی دامداری ها شده است. با توجه به این مسائل توجه کارشناسان این حوزه به انواع تفاله ها به عنوان جایگزین های مناسب برای خوراک های دانه ای جلب شده است. این تفاله ها محصول جانبی کارخانجات صنایع غذایی نظیر تولید آب میوه و لواشک و … می باشد و به دلیل وجود داشتن این کارخانجات در داخل کشور می توان این تفاله را به قیمت مناسب و به صورت زودبار سفارش داد.

اگر تا کنون با این تفاله ها آشنایی نداشته اید و یا به سبب افت کیفیت در استفاده از آن مردد بوده ایم باید بدانید که استفاده از تفاله آلبالو به جای درصدی از محصولات روتین جیره نه تنها کیفیت را پایین نمی آورد بلکه سبب خواهد شد تا تنوع مواد مغذی بالاتر برود و خوش خوراکی جیره افزایش یابد.

مرکز خرید تفاله آلبالو مرغوب

یکی از ویژگی های تفاله ها قیمت مناسب آن برای دامداران می باشد. همچنین خرید از مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه ومطمئن تر یاری نماید. بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه انواع تفاله ها و سایر محصولات در کشور به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.