مرکز خرید تفاله ارزان امسال

مرکز خرید تفاله ارزان امسال تفاله های باکیفتی عرضه می کند؟ آیا تفاله ها می توانند بخشی از انرژی مورد نیاز دام را در جیره تامین کنند؟

تفاله

مرکز خرید تفاله ارزان امسال تفاله های با کیفتی عرضه می کند؟ آیا تفاله ها می توانند بخشی از انرژی مورد نیاز دام را در جیره تامین کنند؟

تفاله های تازه و ارزان

پیدا کردن جایگزین های مناسب برای خوراک های دانه ای پایه مانند گندم و ذرت و جو و سویا برای جیره دام و طیور بسیار مهم و درعین حال بسیار حساس است. چرا که این موضوع مستقیما با سلامت دام و محصولات دامی نظیر شیر و گوشت ارتباط دارد. در این جا تعدادی از مزایای ترکیب تفاله ها با خوراک های دانه ای را بررسی می کنیم :

  • افزودن آن باعث ایجاد تنوع و خوش خوراکی خوراک دام می شود.
  • چون این محصول تولید کارخانجات داخل می باشد، می توند با قیمت پایین تر نسبت به محصولات وارداتی در اختیار دامداران قرار بگیرد که این موضوع تاثیر مثبتی بر کاهش قیمت محصولات دامی خواهد داشت.
  • همچنین حاوی ارزش غذایی بالایی است و می تواند کیفیت و طعم محصولات را ارتقا بخشد که در نهایت منجر به بالا رفتن سهم فروش محصولات در بازار خواهد شد.
  • فیبر بالای تفاله ها موجب عملکرد بهتر گوارش دام می گردد.
  • استفاده از تفاله ها موجب حفظ محیط زیست خواهد شد.

مرکز خرید تفاله ارزان امسال

یکی از ویژگی های تفاله ها قیمت مناسب آن برای دامداران می باشد. خرید از مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه ومطمئن تر یاری نماید. بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه تفاله ها و سایر محصولات به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.