مرکز خرید تفاله انگور خوراک دام

مرکز خرید تفاله انگور خوراک دام کجاست؟ چرا استفاده از تفاله انگور می تواند موجب کاهش هزینه های دامداری ها شود؟ آیا این تفاله سلامتی دام را تامین می کند؟

تفاله انگور

مرکز خرید تفاله انگور خوراک دام کجاست؟ چرا استفاده از تفاله انگور می تواند موجب کاهش هزینه های دامداری ها شود؟ آیا این تفاله سلامتی دام را تامین می کند؟

مزایای تفاله انگور برای جیره دامداری ها

بزرگترین چالش دامداران کاهش هزینه های مختص به تامین جیره دام است که هشتاد درصد هزینه ها را به خود اختصاص می دهد. بر این اساس استفاده از خوراک های جایگزین بررسی شد و تفاله ها و به ویژه تفاله انگور که حاصل فراوری کارخانه های صنایع غذایی مانند تولید آب میوه و … می باشند در ردیف بهترین انتخاب ها قرار گرفتند.

در روستاها اضافات محصولات کشاورزی و باغی به عنوان خوراک دام استفاده می شود. در دامداری های صنعتی، پایه جیره غذایی دام گندم و جو و سایر خوراک های دانه ای می باشد ولی به علت مشترک بودن با غذای انسان، در صورت استفاده مداوم می تواند موج افت ارزش غذایی فراورده های دامی گردد. به این سبب افزودن انواع تفاله ها به دلیل وجود فیبر بالا و مواد معدنی متنوع،می تواند باعث ارتقای ارزش غذایی شیر و گوشت گردد.

یکی دیگر از مزایای این تفاله خوش خوراکی آن می باشد. این موضوع باعث می شود اشتهای دام تحریک شده و در اثر تغذیه بیشتر وزن گیری سریع تری داشته باشد و در نتیجه راندمان دامداری ها به خاطر تولید گوشت بیشتر افزایش یابد.

بهترین مرکز خرید انواع تفاله انگور

یکی از مهم ترین دلایلی که می تواند دامداران را به خرید تفاله ها ترغیب کند تازگی این محصول و زودباری آن است .به منظور اطلاع از نحوه تحویل و قیمت انواع تفاله ها و مانند تفاله گوجه، چغندر قند، خرما، سیب، مرکبات و .. با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید