مرکز خرید تفاله خرما باکیفیت امسال

مرکز خرید تفاله خرما باکیفیت امسال چه کیفیتی از تفاله را عرضه می کند؟ آیا می توان برای افزایش کیفیت و کاهش قیمت دربخشی از خوراک دام ازاین تفاله استفاده کرد؟

تفاله خرما

مرکز خرید تفاله خرما باکیفیت امسال چه کیفیتی از تفاله را عرضه می کند؟ آیا می توان برای افزایش کیفیت و کاهش قیمت دربخشی از خوراک دام از این تفاله استفاده کرد؟

تفاله خرما خرید هوشمندانه برای جیره

انواع تفاله ها مانند  خرما، انگور، مرکبات، چغندر قند و نظایر آن به تازگی مورد توجه پرورش دهندگان دام و طیور قرار گرفته است. از آن جا که این محصولات دارای فیبر بالا می باشند موجب بهبود عملکرد سیستم گوارش دام می شوند. همچنین به دلیل تنوع زیاد این محصولات ، موجب خوش خوراکی جیره غذایی دام شده که در نهایت منجر به افزایش کیفیت شیر و گوشت می شود.

از آن جا که قیمت جو و گندم وارداتی تابع قیمت ارز می باشد، می تواند دامداران را برای تامین این نهاده ها با مشکل مواجه کند. همچنین هزینه های انبارداری را نیز به سایر هزینه ها اضافه می کند. در صورتی که انواع تفاله ها از کارخانجات داخل کشور تامین می شوند که ثبات قیمت و سهولت دسترسی و سفارش می تواند نگرانی دامداران را بابت تامین محصولات مورد نیاز جیره کاهش دهد.

سالانه حجم بالایی تفاله خرما تولید می شود که برای خوراک انسان قابل استفاده نیست ولی برای به دلیل دارا بودن مواد مغذی می تواند برای افزودن به جیره دام مناسب باشد. تفاله خرما دارای خواص قابل قبولی برای دام می باشد که از جمله آن ها می توان به تامین انرژی بالا، پروتئین حدود 9 درصد و فیبر خام حدود 20 درصد اشاره نمود.

مرکز خرید تفاله خرما باکیفیت امسال

برای خرید انواع تفاله، اطلاع از قیمت دقیق و ثبت سفارش با شماره های مربوط به واحد فروش تماس حاصل فرمایید.