مرکز خرید تفاله خرما مرغوب امسال

مرکز خرید تفاله خرما مرغوب امسال نیز می تواند تفاله خرما مورد نیاز دامداری را تامین کند؟ آیا می توان این تفاله را به جای بخشی از نهاده ها جایگزین نمود؟

تفاله خرما

مرکز خرید تفاله خرما مرغوب امسال نیز می تواند تفاله خرما مورد نیاز دامداری را تامین کند؟ آیا می توان این تفاله را به جای بخشی از نهاده ها جایگزین نمود؟

تولید تفاله های پر فایده در جیره

تولید خوراک دام و طیور یکی از مهم ترین برنامه هایی است که تمام دولت ها در تمام کشور ها برای انجام آن برنامه ریزی های تخصصی را انجام می دهند. تامین این نوع خوراک برای دامداری ها و مرغداری ها بسیار حیاتی می باشد، چرا که می بایست جیره دام و طیور به صورت منظم تامین گرد و این موضوع سلامت دام را به خطر می اندازد.

امروزه تغذیه دام و طیور تنها با محصولاتی نظیر ذرت و سویا و دیگر خوراک هایی که در جیره های انسانی مشترک هستند، از جهات مختلفی امکان پذیر نیست . استفاده از ضایعات کارخانجات مختلف، مثل صنایع فراوری محصولات باغی و کشاورزی ضمن کمک زیاد به حفظ محیط زیست، در تامین جیره های غذایی دام و طیور نیز می تواند نقش پر رنگی را ایفا نماید. سالانه حجم بالایی تفاله خرما تولید می شود که برای خوراک انسان قابل استفاده نیست ولی برای به دلیل دارا بودن مواد مغذی می تواند برای افزودن به جیره دام مناسب باشد. تفاله خرما دارای خواص قابل قبولی برای دام می باشد که از جمله آن ها می توان به تامین انرژی بالا، پروتئین حدود 9 درصد و فیبر خام حدود 20 درصد اشاره نمود.

با توجه به قیمت پایین تر این تفاله از یک طرف و آنالیز تقریبا مشابه با خوراک هایی نظیر ذرت و جو، توجه دامداری ها و مرغداری ها به این محصولات به منظور کاهش هزینه های خوراک امری ضروری به نظر می رسد.

مرکز خرید تفاله خرما مرغوب امسال

یکی از ویژگی های تفاله خرما قیمت مناسب آن برای دامداران می باشد و خرید از مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه تر و مطمئن تر یاری نماید. بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه تفاله خرما و سایر محصولات در کشور به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.