مرکز خرید تفاله خرما مرغوب امسال

مرکز خرید تفاله خرما مرغوب امسال مانند گذشته می تواند نیاز دامداری ها را تامین کند؟ چگونه می توان تفاله های باکیفیت را با قیمت مناسب خرید؟

تفاله خرما

مرکز خرید تفاله خرما مرغوب امسال مانند گذشته می تواند نیاز دامداری ها را تامین کند؟ چگونه می توان تفاله های باکیفیت را با قیمت مناسب خرید؟

اهمیت تفاله مرغوب خرما در جیره

خوراک های پایه دام و طیور مانند گندم و ذرت و سویا و جو که عموما وارداتی بوده و از کشور هایی نظیر روسیه، برزیل، اکراین، آرژانتین و … به کشور وارد می گردد، با تاثیر پذیری اندکی از قیمت دلار در سال های اخیر با نوسانات عموما افزایشی روبرو بوده است.

به دلیل این که این محصولات تولید کارخانجات داخل کشور می باشد، می تواند با قیمت پایین تر نسبت به محصولات وارداتی در اختیار دامداران قرار گیرد که این موضوع تاثیر مثبتی بر پایین آمدن قیمت تمام شده محصولات دامی خواهد داشت. حذف هزینه های گمرک و واردات از دلایل عمده کاهش قیمت تمام شده می باشد.

یکی دیگر از ویژگی های بارز تفاله خرما ارزش غذایی بالای آن است که می تواند باعث بهبود طعم و کیفیت شیر و گوشت می شود که در نهایت منجر به بالا رفتن سهم فروش محصولات دامی خواهد شد.

نیز حجم بالایی تفاله خرما تولید می شود که برای خوراک انسان قابل استفاده نیست ولی برای به دلیل دارا بودن مواد مغذی می تواند برای افزودن به جیره دام مناسب باشد. تفاله خرما دارای خواص قابل قبولی برای دام می باشد که از جمله آن ها می توان به تامین انرژی بالا، پروتئین حدود 9 درصد و فیبر خام حدود 20 درصد اشاره نمود.

مرکز خرید تفاله خرما امسال مرغوب

برای اطلاع دقیق از موجودی و قیمت محصولات می توانید عضو کانال تلگرامی بازرگانی کهن شوید و یا با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.