مرکز خرید تفاله زود بار خوراک دام

مرکز خرید تفاله زود بار خوراک دام امسال نیز اقدام به عرضه انواع تفاله می نماید؟ آیا ارزش مواد مغذی تفاله ها مورد تایید کارشناسان می باشد؟

تفاله

مرکز خرید تفاله زود بار خوراک دام امسال نیز اقدام به عرضه انواع تفاله می نماید؟ آیا ارزش مواد مغذی تفاله ها مورد تایید کارشناسان می باشد؟

جیره ارزان و بهبود راندمان

قیمت خوراک دام از آن جهت حائز اهمیت است که بیش از 70% هزینه های این دامداری ها و مرغداری ها به این بخش اختصاص می یابد.

محصولاتی که در بازرگانی کهن در زمره جیره ارزان قرار می گیرند، محصولاتی باکیفیت و مطلوب می باشند که تنها به دلایلی که در ادامه بیان می داریم دارای قیمتی ارزان تر نسبت به نهاده های دامی مانند جو و ذرت می باشند.

این محصولات در واقع محصولات ثانویه کارخانجات تولید مواد غذایی بوده و چون برای انسان کاربرد نداشته اما دارای مواد غذایی مفید هستند و استفاده از آن ها بعنوان زباله و دور ریخت سبب از بین رفتن مواد مغذی خواهد شد.

آن چه بدیهی است ارتقای کیفیت جیره با مواد مغذی می تواند در سلامت دام و نیز بهبود ارزش غذایی محصولات دامی از قبیل شیر و گوشت تاثیر قابل توجهی داشته باشد. از این رو جایگزینی انواع تفاله ها می تواند این مهم را تا حد زیادی تحقق بخشد.

طی تحیقیقاتی به اثبات رسید که می توانند برای خوراک دام و طیور بسیار مناسب باشند.

هر یک از تفاله ها خواصی مشابه یکی از محصولات اصلی جیره دارد و با راهنمایی کارشناسان فروش این بازرگانی می توانید بهترین نتیجه را به دست آورید.

همچنین به دلیل قیمت پایین تر این محصولات تنها با جایگزینی بخشی از آن ها با محصولات استراتژیک می توانید مبلغ بالایی را ذخیره نمایید کما اینکه می توانید در بهبود طعم و خوش خوراکی جیره نیز قدم های شایسته ای بردارید.

سفارش و خرید

برای اطلاع از قیمت روز تفاله ها می توانید عضو کانال تلگرامی مرکز خرید تفاله زود بار خوراک دام شده و پس از انتخاب محصول مورد نظر خود با واحد فروش بازرگانی کهن تماس حاصل فرمایید.