مرکز خرید تفاله سیب زودبار خوراک دام

مرکز خرید تفاله سیب زودبار خوراک دام کجا است؟ آیا خرید و مصرف تفاله سیب در دامداریها و مراکز پرورش طیورمی تواند سلامت دام و طیوررا تضمین کند؟

تفاله سیب

مرکز خرید تفاله سیب زودبار خوراک دام کجا است؟ آیا خرید و مصرف تفاله سیب در دامداری ها و مراکز پرورش طیور می تواند سلامت دام و طیور را تضمین کند؟

تفاله سیب کجا تولید می شود؟

این تفاله ها حاصل کارخانه های صنایع غذایی نظیر کارخانه لواشک سازی، کنسرو سازی، آب میوه گیری و … می باشند.

پس از تولید محصول هدف از سیب، تفاله باقی مانده که دارای ارزش غذایی می باشند با قیمت پایین تری در اختیار صنعت دام و طیور قرار می گیرد.

چرا که این تفاله دیگر قابل مصرف در خوراک انسان نیست ولی به دلیل ارزش غذایی قابل قبول می تواند در جیره غذایی دام قرار گیرد.

خوش طعم شدن شیر و گوشت دام نیز یگی دیگر از اثرات مثبت افزودن تفاله سیب به جیره غذایی دام می باشد.

این تفاله حاوی فیبر بالا  می باشد که باعث بهود گوارش دام می گردد و به جهت طعم خوب و خوش خوراکی، موجب تغذیه بهتر دام و طیور می شود. همچنین حاوی ریز مغذی هایی است که در حفظ سلامتی دام از اهمیت بالایی برخوردار است.

تحقیقات آزمایشگاهی و تجربه های ناشی از افزودن تفاله ها به جیره همگی ادعای مفید بودن تفاله ها برای خوراک دام و طیور را به اثبات می رسانند.

مرکز خرید تفاله سیب زودبار خوراک دام

یکی از ویژگی های تفاله سیب قیمت مناسب آن برای دامداران می باشد.

خرید از مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه تر و مطمئن تر یاری نماید.

بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه تفاله سیب و سایر محصولات خوراک دام و طیور در کشور به یکی از مراکز اصلی تامین مطمئن خوراک  در کشور تبدیل شده است.

برای اطلاع از روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.