مرکز خرید تفاله چغندرقند با کیفیت

مرکز خرید تفاله چغندرقند با کیفیت می تواند نگرانی های دامداران را در مورد هزینه های تامین جیره تازه کاهش دهد؟ آیا از خواص این تفاله آگاهی دارید؟

تفاله چغندر

مرکز خرید تفاله چغندرقند با کیفیت می تواند نگرانی های دامداران را در مورد هزینه های  تامین جیره تازه کاهش دهد؟ آیا از خواص این تفاله آگاهی دارید؟

مزیت های  استفاده از تفاله چغندر

تفاله چغندر درجه یک به عنوان یکی از محصولات مهم در خوراک دام و طیور و با ارزش غذایی بالا شناخته شده است.

تفاله چغندر دارای مواد مغذی زیادی است که خود می تواند به عنوان یک خوراک کامل در جیره غذایی دام قرار بگیرد.

همچنین یکی از مهمترین علل با ارزش بودن تفاله چغندر برای دامداران این نکته است که این تفاله خوش خوراک است و استفاده از آن به همراه خوراک های دانه ای موجب بیشتر شدن حجم جیره دام شده و به این ترتیب آن ها زودتر وزن گیری می کنند.

سطح انرژی بالا

تفاله چغندر در اثر تخمیر شدن در شکمبه دام انرژی بالایی تولید می کند، که این سطح از انرژی توانسته است در گزینه تامین انژی تفاله چغندر را برابر با جو قرار دهد.

روش های ثبت سفارش خرید و ارسال

یکی از ویژگی های تفاله چغندرقند مرغوب، قیمت مناسب آن برای دامداران می باشد. همچنین تهیه این محصول از مرکز خرید تفاله چغندرقند با کیفیت می تواند شما را در خرید به صرفه تر و مطمئن تر یاری نماید. بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه تفاله چغندر قند و سایر محصولات خوراک دام در کشور به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روشهای خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.