مرکز خرید تفاله چغندر با کیفیت

مرکز خرید تفاله چغندر با کیفیت خوراک دام چه ویژگی دارد؟ آیا خرید عمده تفاله چغندر قند می تواند به اقتصاد دامداری ها کمک کند؟

تفاله چغندر

مرکز خرید تفاله چغندر با کیفیت خوراک دام چه ویژگی دارد؟ آیا خرید عمده تفاله چغندر قند می تواند به اقتصاد دامداری ها کمک کند؟

مزایای تفاله چغندر قند با کیفیت

آزمایش ها نشان می دهد استفاده از تفاله چغندر در خوراک دام و طیور در کنار جیره های دانه ای مانند سویا و ذرت و جو و گندم می تواند ارزش غذایی آنان را افزایش دهد.

همچنین این محصول خوش خوراکی خوبی دارد و می تواند باعث افزایش کیفیت و بهبود طعم شیر و گوشت دام شود و فیبر بالای این تفاله نیز برای کارکرد بهتر دستگاه گوارش دام مفید است.

البته به کار گیری تفاله چغندر قند در کنار خوراک های دانه ای در ضمن جذب بهتر، باعث کاهش نفخ دام نیز می شود.

در مواقعی که تفاله خشک چغندر قند برای اسب مورد استفاده قرار می گیرد، بهتر است، خیسانده شود.

میزان نشاسته و فسفر این محصول کم است و میزان قند آن بالا است.

آزمایشات متعدد نشان داده که استفاده از جیره های دانه ای نظیر سبوس، سویا، ذرت به همراه تفاله جغندر قند ارزش غذایی بالاتری در قیاس با جیره های دانه ای دارد.

مرکز خرید تفاله چغندر با کیفیت خوراک دام

تولید گندم و ذرت در داخل کشور نمی تواند همه نیاز دامداری ها را مرتفع کند.

استفاده از ضایعات و انواع جیره های ارزان می تواند به سود دامداری ها باشد.

به کار گیری خوراک های جانبی مانند انواع تفاله ها می تواند دامداران را از پرداخت هزینه های بالای واردات بی نیاز کرده و باعث کاهش هزینه های تولید شود.

برای اطلاع از قیمت روز این محصول و شرایط تحویل آن به دامداری ها با واحد فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید تا  از کارشناسان مربوطه راهنمایی لازم را دریافت کنید.