مرکز فروش انواع تفاله آلبالو مرغوب امسال

مرکز فروش انواع تفاله آلبالو مرغوب امسال می تواند این  تفاله را به سراسر کشور ارسال کند؟ آیا می توان در جیره برای پایین آمدن قیمت از تفاله آلبالواستفاده کرد؟

تفاله آلبالو

مرکز فروش انواع تفاله آلبالو مرغوب امسال می تواند این تفاله را به سراسر کشور ارسال کند؟ آیا می توان در جیره برای پایین آمدن قیمت از تفاله آلبالواستفاده کرد؟

اهمیت استفاده از تفاله آلبالو

این تفاله یکی از افزودنی های مناسب در خوراک دام می باشد. از آن جا که گندم و ذرت درسبد غذایی انسان و دام مشترک است، استفاده مداوم از آن ها سبب کاهش کیفیت و پایین آمدن ارزش غذایی محصولات دامی خواهد شد. از این رو افزودنی هایی مانند انواع تفاله ها  که حاصل فراوری محصولات باغی و کشاورزی در کارخانجات مربوطه است می تواند انتخابی هوشمندانه باشد که به غنی تر شدن جیره نیز کمک می کند.

یکی دیگر از مزایای تفاله آلبالو خوش خوراکی آن است که موجب وزن گیری بهتر دام می شود و همچنین موجب می شود شیر و گوشت دام طعم بهتری پیدا کند و به دلیل زودبار بودن به سرعت و تازه به دامداری ها می رسد.

همچنین نباید از ارزش غذایی بالای این تفاله غافل شد چرا که سرشار از فیبر و آنتی اکسیدان و مواد معدنی و مغذی می باشد که این نکته نیز برای سلامتی دام و افزایش کیفیت شیر و گوشت نیز بسیار مهم است.

مرکز فروش انواع تفاله آلبالو مرغوب امسال

یکی از ویژگی های تفاله آلبالو، قیمت مناسب آن برای دامداران می باشد و خرید از مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه و مطمئن تر یاری نماید. بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه انواع تفاله ها و به ویژه تفاله آلبالو و همچنین سایر محصولات خوراک دام به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.