مرکز فروش انواع تفاله انگور خوراک دام و طیور

مرکز فروش انواع تفاله انگور خوراک دام و طیور امسال نیز اقدام به عرضه این محصول می نماید؟ آیا کیفیت تغذیه ای این تفاله ها مورد تایید دامداران می باشد؟

تفاله انگور

مرکز فروش انواع تفاله انگور خوراک دام و طیور امسال نیز اقدام به عرضه این محصول می نماید؟ آیا کیفیت تغذیه ای این تفاله مورد تایید دامداران می باشد؟

تامین جیره ارزان به کمک تفاله انگور

یکی از مهم ترین چالش های دامداری ها تامین خوراک ارزان، تازه و با کیفیت است که بتواند نیاز های تعذیه ای دام و طیور را به نحو مطلوبی پاسخ دهد. بر این اساس کارشناسان مربوطه تحقیقات گسترده ای انجام دادند و به این نتیجه رسیده اند که تفاله ها بهترین گزینه برای تحقق خواسته های مد نظر دامداران می باشند.

تفاله انگور به عنوان خوراک دام یکی از فرصت های خوب برای جایگزینی محصولات پایه زراعی در خوراک دام می باشد.

در مورد خواص آن می توان به این موارد اشاره کرد:

1- محتوای انرژی قابل هضم مشابه کاه غنی سازی شده

2- میزان آنتی اکسیدان بالا

3- بهبود رنگ گوشت طیور

4- میزان الیاف بالا

5- کاهش هزینه های تامین خوراک

از آنجا که خوراک های دانه ای مانند گندم و جو و ذرت، دانه های خوراکی مشترک بین انسان و دام می باشند و استفاده مداوم از آنها موجب کاهش ارزش غذایی شیر و گوشت دام و طیور می شود، جایگزینی آن ها با انواع تفاله ها از جمله تفاله انگور می تواند باعث افزایش کیفیت این محصولات گردد. همچنین زوربار بودن این محصول موجب حفظ تازگی و کیفیت بالای آن می شود.

مرکز فروش انواع تفاله انگور

بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه تفاله انگور و سایر محصولات در کشور به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.