مرکز فروش انواع تفاله خرما باکیفیت

مرکز فروش انواع تفاله خرما باکیفیت در چه زمانی اقدام به عرضه تفاله خرما می نماید؟ آیا این تفاله می تواند تاثیرات مثبتی بر ارزش غذایی جیره بگذارد؟

تفاله خرما

مرکز فروش انواع تفاله خرما باکیفیت در چه زمانی اقدام به عرضه تفاله خرما می نماید؟ آیا این تفاله می تواند تاثیرات مثبتی بر ارزش غذایی جیره بگذارد؟

فروش ویژه تفاله خرما خوراک دام

بر این اساس دامداری ها مصمم به تهیه خوراک ارزان تر و به صرفه تر برای دام شده اند. یکی از مناسب ترین گزینه ها برای این مهم تفاله ها و از جمله تفاله خرما می باشد.

فروش ویژه تفاله خرما جهت مصارف خوراک دام، تولید شیره، کارخانه های کلوچه و لواشک و همچنین استفاده های صنعتی در این مجموعه صورت می گیرد. با توجه به نوع استفاده، خرما ضایعاتی مناسب ارسال می گردد.

تفاله خرما محصول جانبی شهد گیری در کارخانجات فراوری خرما می باشد. از جمله ویژگی های مثبت تفاله خرما می توان به دارا بودن انرژی و پروتئین بالای آن اشاره کرد که ضمن کاهش هزینه تمام شده جیره به غنی شده آن نیز کمک می کند. همچنین به دلیل خوش خوراکی باعث بیشتر شدن حجم خوراک و وزن گیری بهتر دام می گردد.

پودر هسته خرما با داشتن خواص زیاد و قیمت مناسب جایگاه ویژه ای در خوراک دام دارد.

با آغاز فصل برداشت خرما، فروش ویژه خرما ضایعاتی از طریق بازرگانی کهن آغاز شده است. این مجموعه متناسب با هر نوع کاربردی از خرما ضایعاتی، خرمای مناسب جهت آن را برای متقاضیان ارسال می نماید.

روش های ثبت سفارش

تفاله خرما معمولا در مناطقی که کارخانجات فراوری خرما وجود دارد در دسترس می باشد.از جمله این مراکز می توان استانهای تهران، آذربایجان های غربی و شرقی را نام برد. متقاضیان این محصول از هر نقطه کشور می توانند سفارشات خور را از طریق کارشناسان فروش بازرگانی کهن اعلام کنند تا بتوانند از قیمت نهایی و نحوه ثبت سفارش آگاهی پیدا کنند.