مرکز فروش انواع تفاله خرما خوراک دام و طیور

مرکز فروش انواع تفاله خرما خوراک دام و طیور امسال نیز اقدام به عرضه تفاله می نماید؟ آیا از خواص این تفاله در جیره آگاهی دارید؟

تفاله خرما

مرکز فروش انواع تفاله خرما خوراک دام و طیور امسال نیز اقدام به عرضه تفاله می نماید؟ آیا از خواص این تفاله در جیره آگاهی دارید؟

تفاله های خوش خوراک

با وجود اختصاص حدود 70% از هزینه های دامداری ها به تهیه خوراک و تغذیه دام ها، کاهش هزینه این بخش کمک شایانی به جذب سرمایه و جلوگیری از هدر رفت آن خواهد داشت.

ایران یکی از بزرگترین نخلستان های منطقه را دارا می باشد و به همین نسبت کارخانجات متعددی برای فراوری و تولید محصولات متنوع از خرما تاسیس شده است. به همین نسبت نیز حجم بالایی تفاله خرما تولید می شود که برای خوراک انسان قابل استفاده نیست ولی برای به دلیل دارا بودن مواد مغذی می تواند برای افزودن به جیره دام مناسب باشد. تفاله خرما دارای خواص قابل قبولی برای دام می باشد که از جمله آن ها می توان به تامین انرژی بالا، پروتئین حدود 9 درصد و فیبر خام حدود 20 درصد اشاره نمود.

 انواع تفاله خرما خوراک دام و طیور

آن چه بدیهی است ارتقای کیفیت جیره با مواد مغذی می تواند در سلامت دام و نیز بهبود ارزش غذایی محصولات دامی از قبیل شیر و گوشت تاثیر قابل توجهی داشته باشد. از این رو جایگزینی انواع تفاله ها نظیر تفاله خرما می تواند این مهم را تا حد زیادی تحقق بخشد.

در حال حاضر مقدار محدودی تفاله خرما موجود بوده که برای خرید آن می توانید با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار نموده و تناژ مورد نیاز خود را سفارش دهید.