مرکز فروش انواع تفاله خرما درجه یک امسال

مرکز فروش انواع تفاله خرما درجه یک امسال می تواند اثر مثبتی بر نرخ نهایی جیره داشته باشد؟ چرا افزودن این تفاله به جیره توصیه شده است؟

تفاله خرما

مرکز فروش انواع تفاله خرما درجه یک امسال می تواند اثر مثبتی بر نرخ نهایی جیره داشته باشد؟ چرا افزودن این تفاله به جیره توصیه شده است؟

ضرورت افزودن تفاله ها به جیره

یکی از مهم ترین چالش های دامداری ها تامین خوراک ارزان، تازه و با کیفیت است که بتواند نیاز های تعذیه ای دام و طیور را به نحو مطلوبی پاسخ دهد. بر این اساس کارشناسان مربوطه تحقیقات گسترده ای انجام دادند و به این نتیجه رسیده اند که تفاله ها بهترین گزینه برای تحقق خواسته های مد نظر دامداران می باشند.

انواع تفاله ها از آن جهت که دارای مواد معذنی و فیبر بالا می باشند می توانند در بهبود کیفیت جیره دام و همچنین ارزش تغذیه ای آن تاثیر مثبتی بگذارند.  این موضوع با توجه به قیمت مناسب سبب شده تا خرید این محصول مورد استقبال دامداران صنعتی برای افزودن به جیره دام و طیور واقع گردد.

ایران یکی از بزرگ ترین نخلستان های منطقه را دارا می باشد و به همین نسبت کارخانجات متعددی برای فراوری و تولید محصولات متنوع از خرما تاسیس شده است. به همین نسبت نیز حجم بالایی تفاله خرما تولید می شود که برای خوراک انسان قابل استفاده نیست ولی برای به دلیل دارا بودن مواد مغذی می تواند برای افزودن به جیره دام مناسب باشد. تفاله خرما دارای خواص قابل قبولی برای دام می باشد که از جمله آن ها می توان به تامین انرژی بالا، پروتئین حدود 9 درصد و فیبر خام حدود 20 درصد اشاره نمود.

مرکز فروش انواع تفاله خرما

با توجه به قیمت پایین تر این محصولات از یک طرف و آنالیز تقریبا مشابه با خوراک های دانه ای رایج نظیر ذرت و جو، توجه دامداری ها و مرغداری ها به این محصولات با هدف کاهش هزینه های خوراک امری ضروری به نظر می رسد. برای کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید.