مرکز فروش انواع تفاله زودبار خوراک دام

مرکز فروش انواع تفاله زودبار خوراک دام چه ویژگی باید داشته باشد؟ آیا خرید تفاله خوراک دام می تواند برای اقتصاد دامداری ها مفید باشد؟

تفاله

مرکز فروش انواع تفاله زودبار خوراک دام چه ویژگی باید داشته باشد؟ آیا خرید تفاله خوراک دام مچنی تواند برای اقتصاد دامداری ها مفید باشد؟

 استفاده از تفاله در خوراک دام

جیره غذایی رایج در دامداری ها و مرغداری ها اغلب جو و گندم و ذرت می باشد.

افزودن مواد مغذی دیگری مانند انواع تفاله ها می تواند کیفیت تغذیه ای خوراک دام را بهبود بخشد.

انواع تفاله های خوراک دام ضایعات کارخانه های فراوری صنایع غذایی و کشاورزی است. این محصولات امروزه به یکی از محصولات مهم در صنعت دام و طیور تبدیل شده اند.

یکی از مزایای استفاده از تفاله ها، تازگی آن هاست. چرا که در تولید آن ها کلیه استانداردهای بهداشتی رعایت شده است و به دلیل سلامت کامل تفاله ها، می تواند به عنوان یک غذای کامل در اختیار دام و طیور قرار بگیرد.

همچنین به دلیل وجود کارخانجات در داخل کشور، هزینه های واردات و گمرک حذف شده و زمان کوتاه تری از سفارش تا تحویل طی می شود. این موضوع بر روی هزینه ارسال نیز تاثیر مثبت دارد.

قیمت این محصولات به نسبت محصولی که جایگزین آن می شوند پایین تر می باشد، به همین دلیل می توان به خوبی هزینه های تامین جیره را کاهش داد.

 انواع تفاله با این امید به جیره افزوده می شوند که علاوه بر حفظ ارزش غذایی جیره باعث ایجاد تنوع و خوش خوراکی آن شده و در ضمن، بتوانند استفاده از نهاده ها را در جیره کاهش دهند.

مرکز فروش انواع تفاله زودبار خوراک دام

مرکز فروش تفاله امسال نیز اقدام به عرضه انواع تفاله های با کیفیت جهت بهبود کیفیت جیره می نماید.

کارشناسان فروش  بازرگانی کهن آمادگی دارند اطلاعات کافی را در مورد قیمت و روش های تحویل ارائه دهند.