مرکز فروش انواع تفاله سیب زودبار خوراک دام

مرکز فروش انواع تفاله سیب زودبار خوراک دام می تواند تفاله تازه و با کیفیت را به دامداران تحویل دهد؟ آیا این تفاله جیره را غنی می کند؟

تفاله سیب

مرکز فروش انواع تفاله سیب زودبار خوراک دام می تواند تفاله تازه و با کیفیت را به دامداران تحویل دهد؟ آیا این تفاله جیره را غنی می کند؟

تفاله های پرخاصیت و زودبار

نیاز گسترده به خوراک دام و طیور در داخل کشور سبب شده تا بخش زیادی از طریق به کار گیری تفاله ها در جیره دام و طیور تامین شود. این ایده زمانی به صورت جدی پیگیری شد که هزینه های بالای واردات خوراک های دانه ای مانند گندم و جو و ذرت برای دامداران به یک چالش جدی تبدیل شد.  از این رو تفاله ها به عنوان جیره های مغذی و در دسترس به دامداران معرفی شد.

با وجود اختصاص حدود 70% از هزینه های دامداری ها به تهیه خوراک و تغذیه دام ها، کاهش هزینه این بخش کمک شایانی به جذب سرمایه و جلوگیری از هدر رفت آن خواهد داشت.

تفاله سیب و سایر تفاله ها اعم از تفاله چغندر قند ، خرما، انگور، آلبالو و … محصولاتی هستند که به سبب قیمت کمتر نسبت به آنالیزی که دارند و خوش خوراکی با استقبال دامداران مواجه شده اند.

تفاله سیب دارای ارزش غذایی نسبتا معمولی برای خوراک دام می باشد، در اینجا چند فاکتور مهم در ارزش غذایی خوراک دام را با این تفاله بررسی می کنیم:

سطح پروتئین این تفاله نسبتا پایین است و از نظر انرژی نیز سطح متوسطی دارد و می تواند جایگزین بخشی از تامین کنندگان انرژی در جیره غذایی دام و طیور باشد.

ویژگی خوب تفاله سیب خوش خوراکی آن است که باعث شده به یکی از محصولات محبوب در جیره دام تبدیل شود. این ویژگی مثبت تفاله سیب سبب افزایش خوراک و در نتیجه وزن گیری سریع تر دام گردد.

 تفاله سیب زودبار خوراک دام

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تفاله سیب بسته بندی و سایر تفاله ها با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.