مرکز فروش انواع تفاله چغندر ارزان

مرکز فروش انواع تفاله چغندر ارزان با چه کیفیتی می تواند تفاله را عرضه کند؟ چه ویژگی موجب شده تا تفاله تاثیر مثبت در مزه و کیفیت شیر و گوشت دام داشته باشد؟

مزایای تفاله چغندر برای دامداری ها

فروش تفاله چغندر سبب شده است تا بتوان مشکل تامین خوراک های دانه ای پایه مانند گندم و ذرت و جو و…، و قیمت بالای آن ها را تا حدودی در جیره غذایی دام جبران نمود. این تفاله از آن جهت که دارای مواد مغذی پر اهمیت می باشد می تواند در بهبود کیفیت جیره دام تاثیر گذار باشد، این موضوع با توجه به قیمت مناسب سبب شده تا خرید این محصول مورد استقبال واقع گردد.

تفاله چغندر قند یکی از محصولات جانبی تولید قند می باشد. در کارخانه مزبور طی فرایند خاصی قند و آب اضافی چغندر گرفته می شود و در نهایت تفاله باقی می ماند. این تفاله در دستگاه های ویژه ای، خشک می شود و پس از آن، به شکل های پرک، مفتولی و یا قالبی در می آید که البته گاهی در تولید آن از ملاس نیز استفاده می شود.

آزمایشات متعدد نشان داده که استفاده از جیره های دانه ای نظیر سبوس، سویا، ذرت به همراه تفاله چغندر قند ارزش غذایی بالاتری در قیاس با جیره های دانه ای دارد.

همچنین به دلیل خوش خوراکی تفاله چغندر قند میزان تغذیه دام بالاتر رفته و سریع تر وزن گیری می کند و کیفیت گوشت و شیر دام نیز بهتر می شود.

مرکز فروش انواع تفاله چغندر ارزان

به منظور اطلاع از نحوه تحویل و قیمت انواع تفاله ها و سایر تفاله ها مانند تفاله گوجه، سیب، خرما، مرکبات، انگور و .. با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.

تفاله چغندر قند