مرکز فروش انواع تفاله چغندر باکیفیت امسال

مرکز فروش انواع تفاله چغندر باکیفیت امسال چه تاثیری بر نرخ نهایی محصولات دامی خواهد داشت؟ آیا این تفاله برای دامداران می تواند موجب کاهش هزینه های آنها شود؟

تفاله چغندر

مرکز فروش انواع تفاله چغندر باکیفیت امسال چه تاثیری بر نرخ نهایی محصولات دامی خواهد داشت؟ آیا این تفاله برای دامداران می تواند موجب کاهش هزینه های آن ها شود؟

مزایای استفاده از تفاله چغندر چیست؟

تفاله چغندر درجه یک بعنوان یکی از محصولات مهم در خوراک دام و طیور و با ارزش غذایی بالا شناخته شده است.همچنین تفاله چغندر دارای مواد مغذی زیادی است که خود می تواند به عنوان یک خوراک کامل در جیره غذایی دام قرار بگیرد. این محصول خوش خوراکی بالایی دارد و همین امر سبب شده تا بخشی از جیره را به خود اختصاص دهد.

سطح انرژی بالا تفاله چغندر در اثر تخمیر شدن در شکمبه دام انرژی بالایی تولید می کند، که این سطح از انرژی توانسته است در گزینه تامین انژی تفاله چغندر را برابر با جو قرار دهد.

اما این تنها مزیت مهم تفاله چغندر نیست.

الیاف بالا از دیگر ویژگی های مهم تفاله چغندر می باشد که سبب پایداری محیط شکمبه می شود و این موضوع برای سلامت دام بسیار حائز اهمیت می باشد.

همچنین یکی از مهمترین علل با ارزش بودن تفاله چغندر برای دامداران این نکته است که این تفاله خوش خوراک است و استفاده از آن به همراه خوراک های دانه ای موجب بیشتر شدن حجم جیره دام شده و به این ترتیب آن ها زودتر وزن گیری می کنند.

محدودیت های مصرف تفاله چقندر قند

این تفاله اندکی ملین می باشد و پر حجم بودن این محصول، غلضت پایین مواد و ماهیت الیافی آن موجب می شود مصرف آن برای تک معده ای ها از جمله طیور نامناسب باشد.

مرکز فروش انواع تفاله چغندر باکیفیت امسال

برای خرید این محصول در انواع پلویی و فشنگی می توانید با بازرگانی کهن تماس حاصل فرمایید.