مرکز فروش انواع تفاله چغندر درجه یک

مرکز فروش انواع تفاله چغندر درجه یک می تواند تفاله زودبار و مرغوب را دراختیار دامداری ها قرار دهد؟ آیا این تفاله می تواند به غنی سازی جیره کمک کند؟

تفاله چغندر

مرکز فروش انواع تفاله چغندر درجه یک می تواند تفاله زودبار و مرغوب را دراختیار دامداری ها قرار دهد؟ آیا این تفاله می تواند به غنی سازی جیره کمک کند؟

تفاله مرغوب چغندر

تامین خوراک دام و طیور برای دامداری ها و مرغداری ها ضرورتی اجتناب ناپذیر است و  بیش از 70 درصد از هزینه های جاری دامداری ها به این مسئله اختصاص داده شده است.

اگر قرار باشد دامداری ها به سود برسند برای رسیدن به این هدف می بایست در انتخاب خوراک به موارد مهمی از جمله ارزش تغذیه ای، زوربار بودن و ارزان بودن  اهمیت دهند.

هنگامی که قند و دیگر مواد قابل استخراج از چغندر قند به همراه آب از آن گرفته می شود، تفاله چغندر قند به دست می آید. تفاله چغندر قند پس از خشک شدن توسط دستگاه های مخصوص، به شکل های مفتولی، پرک و قالبی در آمده که درتولید آن بعضا از ملاس نیز استفاده می شود.
آزمایشات متعدد نشان داده که استفاده از جیره های دانه ای نظیر سبوس، سویا، ذرت به همراه تفاله جغندر قند ارزش غذایی بالاتری در قیاس با جیره های دانه ای دارد.

تفاله چغندر قند و سایر تفاله ها اعم از تفاله خرما، انگور، آلبالو و … محصولاتی هستند که به سبب قیمت کمتر نسبت به آنالیزی که دارند و خوش خوراکی با استقبال دامداران مواجه شده اند

مرکز فروش انواع تفاله چغندر درجه یک.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تفاله چغندر قند بسته بندی و سایر تفاله ها با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.