مرکز فروش تفاله آلبالو امسال

مرکز فروش تفاله آلبالو امسال کجاست؟ قیمت تفاله آلبالو چقدر است؟ چگونه می توان این تفاله را برای تامین جیره دام و طیور خریداری کرد؟

تفاله آلبالو

مرکز فروش تفاله آلبالو امسال کجاست؟ قیمت تفاله آلبالو چقدر است؟ چگونه می توان این تفاله را برای تامین جیره دام و طیور خریداری کرد؟

تفاله آلبالو در خوراک دام

با توجه با اینکه اغلب خوراک دام  و طیور را خوراک های دانه ای مانند گندم و جو و ذرت تشکیل می دهد و این خوراک های وارداتی هستند، هزینه های بالای واردات و حمل بر قیمت تمام شده تاثیر زیادی دارد و در صورتی که جایگزینی برای آن معرفی نشود، دامداری ها با مشکلات جدی تامین نقدینگی مواجه خواهند شد. همچنین تجربه دامداران نشان داده که استفاده از ضایغات باغی و کشاورزی می تواند کیفیت شیر و گوشت را ارتقا بخشد. بر این اساس تحقیقاتی در مورد تفاله ها انجام گرفت و مشخص شد تفاله ها می توانند جایگزین خوبی برای همه یا درصدی از خوراک های دانه ای در جیره دام و طیور باشند.

بهترین جیره برای دام و طیور جیره ارزان است که تازه به دست مشتری برسد و همچنین هزینه های تامین آن برای دامداری های صنعتی به صرفه باشد. یکی از بهترین گزینه ها که این ویژگی ها را دارد انواع تفاله ها و از آن جمله تفاله آلبالو می باشد.

تفاله آلبالو محصول کارخانجات تولید کنستانتره و آب میوه است که با رطوبت بالا به دست می آید و پس از خشک کردن به یک محصول سالم و مقرون به صرفه در جیره دام و طیور تبدیل می شود. این تفاله ممکن است با هسته یا بدون هسته باشد و در صورت وجود هسته یک مرحله آسیاب نمودن نیز به فرایند تولید افزوده می شود. تفاله آلبالو به دلیل خشک بودن یک محصول عاری از میکروب است.

مرکز فروش تفاله آلبالو امسال

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تفاله آلبالوبسته بندی و سایر تفاله ها با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.