مرکز فروش تفاله انگور زودبار خوراک دام

مرکز فروش تفاله انگور زودبار خوراک دام در چه بازه زمانی اقدام به فروش تفاله می کند؟ آیا ارزش غذایی این تفاله مناسب افزودن آن به جیره می باشد؟

تفاله انگور

مرکز فروش تفاله انگور زودبار خوراک دام در چه بازه زمانی اقدام به فروش تفاله می کند؟ آیا ارزش غذایی این تفاله مناسب افزودن آن به جیره می باشد؟

تامین جیره تازه و مغذی دام و طیور

به دلیل قیمت پایین ترتفاله انگور تنها با جایگزینی بخشی از آن ها با محصولات استراتژیک می توانید مبلغ بالایی را ذخیره نمایید کما اینکه می توانید در بهبود طعم و خوش خوراکی جیره نیز قدم های شایسته ای بردارید.

ولی آیا این تنها دلیل به کار گیری تفاله انگور در جیره می باشد؟

در حقیقت ارزان بودن تنها یکی از امتیازات این جیره می باشد. یکی دیگر از ویژگی های مثبت تفاله انگور خوش خوراکی آن می باشد. این ویژگی خوب تفاله انگور  باعث شده به یکی از محصولات محبوب در جیره دام تبدیل شود. این ویژگی مثبت تفاله سیب سبب افزایش خوراک و در نتیجه وزن گیری سریعتر دام گردد.

تفاله انگور با خواصی چون آنتی اکسیدان بودن و دارا بودن دیوارهای سلولی با قبلیت هضم باعث خوش خوراکی جیره غذایی شده و هضم را آسان می کند.

تفاله انگور که در واقع همان خشک شده چوب، برگ و هسته می باشد، بدلیل بالا بودن الیاف زیاد از انرژی و پروتئین کمتری برخوردار می باشد، بنابراین این محصول نمی تواند جایگزینی برای محصولاتی چون ذرت و سویا که بخش اعظم جیره را پوشش داده و درصد انرژی و پروتئین بالایی دارند باشد.

اما به سبب خاصیت آنتی اکسیدانی که دارد سبب می شود تا امسیداسیون سایر غذاها به تاخیر افتاده و کاهش یابد.

زمان خرید تفاله انگور

تفاله انگور محصولی فصلی بوده و در فصل خود نیز که عموما اوایل پاییز می باشد بصورت محدود موجود است.

در حال حاضر مقدار محدودی تفاله انگور موجود بوده که برای خرید آن می توانید با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار نموده و تناژ مورد نیاز خود را سفارش دهید.