مرکز فروش تفاله با کیفیت خوراک دام و طیور

مرکز فروش تفاله با کیفیت خوراک دام و طیورتا چه حجمی از تفاله ها را در اختیار دامدران قرار می دهد؟ استفاده ازتفاله ها چه تاثیری در کاهش قیمت دارد؟

تفاله

مرکز فروش تفاله با کیفیت خوراک دام و طیور تا چه حجمی از تفاله ها را در اختیار دامدران قرار می دهد؟ استفاده از تفاله ها چه تاثیری در کاهش قیمت دارد؟

مصارف تفاله ها در ایران

بزرگترین چالش دامداران کاهش هزینه های مختص به تامین جیره دام است که هشتاد درصد هزینه های تامین خوراک دام و طیور را به خود اختصاص می دهد. بر این اساس استفاده از خوراک های جایگزین بررسی شد و تفاله ها که حاصل فراوری کارخانه های صنایع غذایی مانند تولید آب میوه و کمپوت و کتستانتره و … هستند، در ردیف بهترین انتخاب ها قرار گرفتند.

تفاله ها دارای سطح بالایی از پروتئین، انرژی، فیبر می باشند که این موارد از اهیمت زیادی در خوراک دام برخودار است.

این خواص سبب شده تا این محصول بتواند تا میزان قابل توجهی جایگزین خوراک های دانه ای پایه مانند گندم و ذرت و جو شوند.

تفاله ها از آنجا که دارای خواص بسیار مفید برای دام ها بوده و دارای تناسب قیمت معقولی است سبب شده تا استفاده از آن در جیره غذایی خوراک دام کاهش نسبی را در هزینه های ناشی از تهیه خوراک برای دامداران به ارمغان آورد.

مرکز فروش تفاله با کیفیت خوراک دام و طیور

ویژگی خوب تفاله ها خوش خوراکی آن است که باعث شده به یکی از محصولات محبوب در جیره دام تبدیل شود. این ویژگی مثبت تفاله سیب ها افزایش خوراک و در نتیجه وزن گیری سریع تر دام گردد.

برای تهیه آسان و مطمئن انواع خوراک دام اعم از ذرت، جو، تفاله ها، علوفه و … می توانید با بازرگانی کهن در تماس باشید.