مرکز فروش تفاله چغندر ارزان امسال

مرکز فروش تفاله چغندر ارزان امسال چه کیفیتی از تفاله را ارائه می کند؟  کیفیت تفاله ها چه تاثیری برطعم فراورده های دامی نظیر شیر و گوشت می گذارد؟

تفاله چغندر

مرکز فروش تفاله چغندر ارزان امسال چه کیفیتی از تفاله را ارائه می کند؟ کیفیت تفاله ها چه تاثیری برطعم فراورده های دامی نظیر شیر و گوشت می گذارد؟

ویژگی های خوب تفاله چغندر قند

تفاله چغندر قند به عنوان یک ماده غذایی خوش خوراک می تواند باعث بهبود طعم خوراک دام شود. همچنین این تفاله منبع خوبی از کلسیم می باشد که موجب افزایش ارزش غذایی جیره غذایی دام شود.

یکی دیگر از ویژگی های مثبت این تفاله فیبر بالای آن است که موجب بهبود عملکرد دستگاه گوارش دام می شود. همچنین منبع خوب کلسیم بوده و در صورت به کارگیری تفاله چغندر قند به همراه خوراک های دانه ای نظیر جو و گندم می تواند باعث افزایش ارزش غذایی خوراک دام و کاهش نفخ دام شود.

یکی دیگر از مزایای استفاده از چغندر قند در خوراک دام در کنار سایر خوراک های دانه ای، قیمت مناسب آن می باشد. چرا که این تفاله در کارخانجات داخل کشور تولید می شود و به این دلیل به قیمت ارز وابسته نیست.

مرکز فروش تفاله چغندر ارزان امسال

یکی از ویژگی های تفاله چغندر قند قیمت مناسب آن برای دامداران می باشد. ولی خرید از مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه تر ومطمئن تر یاری نماید. بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه تفاله چغندر قند و سایر محصولات در کشور به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.