مرکز فروش تفاله چغندر قند درجه یک

مرکز فروش تفاله چغندر قند درجه یک چه ویژگی هایی دارد؟ آیا استفاده ازتفاله چغندر درخوراک دام از نظر کیفیت و قیمت می تواند رضایت دامداری ها را جلب کند؟

تفاله چغندر

مرکز فروش تفاله چغندر قند درجه یک چه ویژگی هایی دارد؟ آیا استفاده از تفاله چغندر درخوراک دام از نظر کیفیت و قیمت می تواند رضایت دامداری ها را جلب کند؟

دلایل نیاز به جایگزینی تفاله چغندر به جای سایر خوراک های دام و طیور

در زمانی که یونجه به یک علوفه گران قیمت تبدیل شده است و بدلیل حجم بالا هزینه حمل و نقل آن نیز زیاد می باشد، با شناخت بهتر از جایگزین های یونجه و قرار گیری آن ها به جای بخشی از یونجه در جیره غذایی دام و طیور می توان مقدار قابل توجهی از هزینه های تامین خوراک را در دامداری خود کاهش داد.

آزمایشات نشان می دهند که استفاده از جیره های دانه ای نظیر سبوس، سویا، جو و گندم به همراه تفاله چغندر، ارزش غذایی بیشتری در قیاس با جیره های دانه ای دارد.

این تفاله هرگز نباید به عنوان تنها ماده هیدروکربنه در خوراک دام به کار برده شود، زیرا در این حالت تفاله نمی تواند ویژگی های خود را نشان دهد.

جایگزین کردن انواع خوراک های گیاهی نظیر تفاله چغندر می تواند هزینه های تامین خوراک دام و طیور را به میزان زیادی کاهش دهد.

در اینجا چند دلیل را برای اضافه کردن تفاله چغندر به جیره دام و طیور ذکر می کینم:

  • خوش خوراکی تفاله چغندر
  • فیبر بالا و هظم آسان
  • زودبار بودن و در نتیجه تازگی و کیفیت بالای محصول
  • مواد معدنی بالا که برای بهبود کیفیت شیر و گوشت مورد نیاز است

مرکز فروش تفاله چغندر قند درجه یک خوراک دام

از مهم ترین دلایلی که می تواند دامداران را به خرید تفاله ها ترغیب کند تازگی این محصول و زودباری آن است.

به منظور اطلاع از نحوه تحویل و قیمت انواع تفاله چغندر قند و سایر تفاله ها مانند تفاله گوجه، خرما، سیب، مرکبات، انگور و .. با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید تا راهنمایی لازم را دریافت کنید.