مرکز فروش تفاله چغندر مرغوب

مرکز فروش تفاله چغندر مرغوب می تواند به دامداری ها درباره مزایای این تفاله اطلاعات کافی را ارائه کند؟ این تفاله چه مواد مغذی دارد؟

تفاله چغندر

مرکز فروش تفاله چغندر مرغوب می تواند به دامداری ها درباره مزایای این تفاله اطلاعات کافی را ارائه کند؟ این تفاله چه مواد مغذی دارد؟

مزایای استفاده از تفاله چغندر

اصلی ترین بخش جیره را در حال حاضر خوراک های دانه ای از قبیل جو و گندم و ذرت تشکیل می دهد ولی این موضوع در حال حاضر از طرف کارشناسان مورد بازنگری قرار گرفته و نیاز به جایگزینی آنها با سایر خوراک ها مانند تفاله ها موجب شده تا به فواید تغذیه ای انواع تفاله ها توجه ویژه ای گردد.

از آنجا که خوراک های دانه ای مانند گندم و جو و ذرت، دانه های خوراکی بین انسان و دام مشترک می باشند و استفاده مداوم از آنها موجب کاهش ارزش غذایی شیر و گوشت دام و طیور می شود، جایگزینی آن ها با انواع تفاله ها از جمله تفاله چغندر می تواند باعث افزایش کیفیت این محصولات گردد.

تفاله چغندر دارای مواد مغذی زیادی است که خود می تواند به عنوان یک خوراک کامل در جیره غذایی دام قرار بگیرد.

این محصول خوش خوراکی بالایی دارد و همین امر سبب شده تا بخشی از جیره را به خود اختصاص دهد.

تفاله چغندر در اثر تخمیر شدن در شکمبه دام انرژی بالایی تولید می کند، که این سطح از انرژی توانسته است در گزینه تامین انژی تفاله چغندر را برابر با جو قرار دهد.

اما این تنها مزیت مهم تفاله چغندر نیست.

الیاف بالا : از دیگر ویژگی های مهم تفاله چغندر می باشد که سبب پایداری محیط شکمبه می شود و این موضوع برای سلامت دام بسیار حائز اهمیت می باشد.

نحوه خرید تفاله چغندر درجه یک

برای اطلاع از روش ها ی خرید و ثبت سفارش در مرکز فروش تفاله چغندر مرغوب در انواع پلویی و فشنگی می توانید با بازرگانی کهن تماس حاصل فرمایید.