نرخ انواع تفاله آلبالو زودبار خوراک دام

نرخ انواع تفاله آلبالو زودبار خوراک دام از سایر خوراک های دانه ای پایین تر است؟ چرا تفاله ها با توجه به قیمت پایین تر ارزش غذایی مطلوبی دارند؟

تفاله آلبالو

نرخ انواع تفاله آلبالو زودبار خوراک دام از سایر خوراک های دانه ای پایین تر است؟ چرا تفاله ها با توجه به قیمت پایین تر ارزش غذایی مطلوبی دارند؟

قیمت پایین و کیفیت بالا

این ویژگی اصلی تفاله ها می باشد که توانسته آن ها را به یکی از اجزای پر طرفدار جیره تبدیل کرده است. ولی آیا از ماهیت و عملکرد تفاله ها در جیره آگاهی دارید؟

از آنجا که خوراک های دانه ای مانند گندم و جو و ذرت، دانه های خوراکی بین انسان و دام مشترک می باشند و استفاده مداوم از آنها موجب کاهش ارزش غذایی شیر و گوشت دام و طیور می شود، جایگزینی آن ها با انواع تفاله ها از جمله تفاله آلبالو می تواند باعث افزایش کیفیت این محصولات گردد.

استفاده از ضایعات کارخانجات مختلف  ضمن کمک زیاد به حفظ محیط زیست، در تامین جیره های غذایی دام و طیور نیز می تواند نقش پر رنگی را ایفا نماید. صنایع غذایی نظیر تولید لواشک و آبمیوه و مربای آلبالو ضایعاتی نیز دارند که دیگر برای استفاده در خوراک انسان مناسب نیستند ولی به دلیل فیبر بالا و مواد معدنی با ارزشی که دارند، می توانند کیفیت تغذیه ای جیره دام و طیور را بهبود بخشند. تحقیقات کارشناسان این حوزه نیز تایید می کند که تفاله آلبالو می تواند موجب ارتقای کیفیت جیره گردد. همچنین این تفاله به دلیل خوش خوراکی می تواند اشتهای دام را تحریک کرده و موجب وزن گیری بهتر دام شود و این نکته برای بالا رفتن راندمان دامداری ها بسیار مهم می باشد.

نرخ انواع تفاله آلبالو زودبار خوراک دام

یکی از ویژگی های تفاله آلبالو، قیمت مناسب آن برای دامداران می باشد و خرید از مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه و مطمئن تر یاری نماید. بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه آلبالو و سایر محصولات خوراک دام به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از نرخ انواع تفاله آلبالو زودبار خوراک دام با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.