نرخ انواع تفاله انگور ارزان امسال

نرخ انواع تفاله انگور ارزان امسال مناسب برای افزودن در جیره است؟ آیا می توان با افزودن این تفاله به خوراک دام شاهد افزایش کیفیت شیر و گوشت بود؟

تفاله انگور

نرخ انواع تفاله انگور ارزان امسال مناسب برای افزودن در جیره است؟ آیا می توان با افزودن این تفاله به خوراک دام شاهد افزایش کیفیت شیر و گوشت بود؟

افزایش کیفیت شیر و گوشت با تفاله ها

تفاله خوراک دام و طیور به تفاله های خاصل از فراوری محصولات کشاورزی و باغی در کارخانه های مربوطه اطلاق می شود که در جیره غذایی دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرند.

تفاله انگور به عنوان خوراک دام یکی از گزینه های مناسب برای جایگزینی محصولات پایه زراعی در خوراک دام می باشد.

در مورد خواص آن می توان به این موارد اشاره کرد:

1- محتوای انرژی قابل هضم مشابه کاه غنی سازی شده

2- میزان آنتی اکسیدان بالا

3- بهبود رنگ گوشت طیور

4- میزان الیاف بالا

5- کاهش هزینه های تامین خوراک

از آن جایی که خوراک های دانه ای مانند گندم و جو و ذرت، دانه های خوراکی مشترک در غذای انسان و دام  می باشند و استفاده مداوم از آن ها موجب کاهش ارزش غذایی شیر و گوشت دام و طیور می شود، جایگزینی آن ها با انواع مختلف تفاله ها از جمله تفاله انگور می تواند باعث افزایش کیفیت این محصولات گردد.

نرخ انواع تفاله انگور ارزان

فروش بهترین انواع تفاله انگور خوراک دام به صورت عمده سال هاست که از طریق این بازرگانی انجام می پذیرد. تفاله ها محصولات فرعی اما پر خاصیتی هستند که در به جیره افزوده می شوند.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تفاله انگور بسته بندی و سایر تفاله ها با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.