نرخ انواع تفاله زود بار خوراک دام

نرخ انواع تفاله زود بار خوراک دام چقدر است؟ آیا قیمت عمده این محصول، می تواند بر قیمت تمام شده محصولات دامی تاثیرمثبت  داشته باشد؟

تفاله

نرخ انواع تفاله زود بار خوراک دام  چقدر است؟ آیا قیمت عمده این محصول، می تواند بر قیمت تمام شده محصولات دامی تاثیرمثبت  داشته باشد؟

استفاده از تفاله ها در خوراک دام و طیور

با توجه به نیاز دامداری ها به خوراک تازه و با کیفیت در خوراک دام و طیور، باید تمهیدی اندیشه شود تا علاوه بر تامین جیره تازه و مورد پسند دام، هزینه ها  نیز به شکل مطلوبی مدیریت شود. به همین منظور گزینه های متنوعی مطرح شده که یکی از بهترین آن ها از نظر کارشناسان و دامداران با تجربه تفاله ها می باشند.

آزمایش ها نشان داده استفاده از تفاله ها ر در خوراک دام و طیور در کنار جیره های دانه ای مانند جو ، گندم ،سویا و ذرت می تواند ارزش غذایی آنان را بهبود دهد.

همچنین تفاله ها خوش خوراکی خوبی دارند و  باعث بالا رفتن کیفیت و بهبود طعم شیر و گوشت دام می گردد و همچنین فیبر بالای این تفاله ها نیز برای کارکرد بهتر دستگاه گوارش دام مفید می باشد.

نرخ انواع تفاله زود بار خوراک دام

با توجه به این که تولید گندم و ذرت در داخل کشور نمی تواند همه نیاز های دامداری ها را تامین کند، استفاده خوراک های جانبی مانند انواع تفاله ها می تواند دامداران را از پرداخت هزینه های بالای واردات بی نیاز کرده و منجر به کاهش هزینه های تولید شود.

برای اطلاع از نرخ انواع تفاله زودبار خوراک دام و شرایط تحویل آن به دامداری ها با واحد فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید تا کارشناسان مربوطه راهنمایی لازم را ارائه کنند.