نرخ انواع تفاله سیب امسال خوراک دام و طیور

نرخ انواع تفاله سیب امسال خوراک دام و طیور چه تفاوتی با  قیمت خوراک های دانه ای دارد؟ استفاده از این تفاله می تواند به سود دامداری ها باشد؟

تفاله سیب

نرخ انواع تفاله سیب امسال خوراک دام و طیور چه تفاوتی با قیمت خوراک های دانه ای دارد؟ استفاده از این تفاله می تواند به سود دامداری ها باشد؟

مزایای تفاله سیب در جیره

تفاله ها یکی از اجزای جدید جیره هستند که به دلیل عملکرد مثبت توانسته اند رضایت خاطر دامداران را جلب کنند. چرا که قیمت پایین و ارزش غذایی بالای آن ها از جمله ویژگی هایی است که نسبت به سایر افزودنی های جیره برتری ایجاد کرده است.

در دامداریهای صنعتی اولویت جیره با خوراک های دانه ای نظیر گندم و جو و ذرت می باشد. ولی به دلیل این که این خوراک ها وارداتی می باشند و با توجه به هزینه های بالای گمرک و ارز نیاز است برای این خوراک ها جایگزین هایی در نظر گرفته شود تا اقتصاد دامداری ها دچار مشکل نشوند. یکی از بهترین جایگزین ها تفاله ها از جمله تفاله سیب می باشند.

سطح پروتئین این تفاله نسبتا پایین است و از نظر انرژی نیز سطح متوسطی دارد و می تواند جایگزین بخشی از تامین کنندگان انرژی در جیره غذایی دام و طیور باشد.

ویژگی خوب تفاله سیب خوش خوراکی آن است که باعث شده به یکی از محصولات محبوب در جیره دام تبدیل شود. این ویژگی مثبت تفاله سیب سبب افزایش خوراک و در نتیجه وزن گیری سریعتر دام گردد.

نرخ انواع تفاله سیب امسال خوراک دام و طیور

تفاله سیب و سایر تفاله ها اعم از تفاله چغندر قند ، خرما، انگور، آلبالو و … محصولاتی هستند که به سبب قیمت کمتر نسبت به آنالیزی که دارند و خوش خوراکی با استقبال دامداران مواجه شده اند.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تفاله سیب بسته بندی و سایر تفاله ها با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.