نرخ انواع تفاله سیب زوربار خوراک دام

نرخ انواع تفاله سیب زوربار خوراک دام می تواند تاثیر مثبتی در افرایش بهره وری دامداری ها داشته باشد؟ آیا می توان به فروش مستقیم تفاله سیب دست یافت؟

تفاله سیب

نرخ انواع تفاله سیب زوربار خوراک دام می تواند تاثیر مثبتی در افرایش بهره وری دامداری ها داشته باشد؟ آیا می توان به فروش مستقیم تفاله سیب دست یافت؟

کدام تفاله ها را به جیره بیافزاییم؟

نام تفاله شاید این حس را در مخاطب ایجاد کند که ارزش غذایی نداشته و صرفه بابت سیر کردن دام مورد استفاده قرار می گیرد. اما این موضوع صحیح نبوده و با توجه به آنالیزهای حاصل از موارد آزمایشگاهی نتیجه بسیار بهتر از یک سیر کردن ساده است.

فروش تفاله سیب را می توان راهی برای بهبود کیفیت و خوش خوراکی جیره و همچنین بهبود تنوع مواد مغذی جیره دانست.

یکی دیگر از مزایای این تفاله خوش خوراکی آن می باشد. این موضوع باعث می شود اشتهای دام تحریک شده و در اثر تغذیه بیشتر وزن گیری سریع تری داشته باشد و در نتیجه راندمان دامداری ها به خاطر تولید گوشت بیشتر افزایش یابد.

این تفاله ها و همچنین تفاله سیب با توجه به مواد مغذی که دارند می توانند جایگزین جو، ذرت و یا سویا شوند و نیاز جیره را به ازای درصدی که در آن قرار می گیرند به نهاده های دامی کم کنند. همین موضوع اصلی ترین دلیل کاهش هزینه های تامین خوراک می باشد.

از طرف دیگر با توجه به این که این محصولات تمام در داخل تولید می شوند هزینه های حمل و نقل کمتری بابت آن ها پرداخته می شود، همچنین به صورت فوری و زود بار قابل دسترسی است.

نرخ تفاله سیب زوربار خوراک دام

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تفاله سیب بسته بندی و سایر تفاله ها با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.