نرخ انواع تفاله سیب مرغوب امسال

نرخ انواع تفاله سیب مرغوب امسال دام چقدر است؟ آیا این قیمت قابل رقابت با قیمت سایر خوراک های دانه ای پایه نظیر گندم و جو می باشد؟

تفاله سیب

نرخ انواع تفاله سیب مرغوب امسال دام چقدر است؟ آیا این قیمت قابل رقابت با قیمت سایر خوراک های دانه ای پایه نظیر گندم و جو می باشد؟

مزایای خرید تفاله سیب

یکی از دغدغه های اصلی دامداران تامین غذای ارزان و با ارزش غذایی قابل قبول برای دام می باشد. از سوی دیگر قیمت بالای خوراک های دانه ای نظیر جو و گندم و ذرت که عموما وارداتی هستند، باعث تشدید مشکلات اقتصادی دامداری ها شده است. با توجه به این مسائل توجه کارشناسان این حوزه به انواع تفاله ها به عنوان جایگزین های مناسب برای خوراک های دانه ای جلب شده است.

این تفاله ها محصول جانبی کارخانجات صنایع غذایی نظیر تولید آب میوه و لواشک و … می باشد و به دلیل وجود داشتن این کارخانجات در داخل کشور می توان این تفاله ها را به قیمت مناسب و به صورت زودبار سفارش داد. یکی از این تفاله های مفید، تفاله سیب می باشد که می تواند به غنی شدن جیره کمک کند.

در این جا به چند دلیل مهم برای افزودن تفاله سیب به جیره اشاره می کنیم :

  1. امکان خرید فوری
  2. قیمت پایین تر به نسبت محصولات مشابه
  3. فیبر بالا
  4. خوش خوراکی
  5. تازه و زود بار بودن
  6. مواد مغذی برای رشد دام
  7. بهبود کیفیت شیر و گوشت دام

نرخ انواع تفاله سیب مرغوب امسال دام

یکی از مهم ترین دلایلی که میتواند دامداران را به خرید تفاله ها ترغیب کند تازگی این محصول و زودباری آن است .به منظور اطلاع از نحوه تحویل و قیمت انواع تفاله سیب و سایر تفاله ها مانند تفاله گوجه، چغندر قند، خرما، مرکبات، انگور و .. با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید