نرخ انواع تفاله مرغوب امسال

نرخ انواع تفاله مرغوب امسال چگونه اطلاع رسانی می شود؟ آیا تفاله ها می توانند نیازهای تغذیه ای دام را براورده کرده وبه اقتصاد دامداری ها نیزکمک کنند؟

تفاله

نرخ انواع تفاله مرغوب امسال چگونه اطلاع رسانی می شود؟ آیا تفاله ها می توانند نیازهای تغذیه ای دام را براورده کرده و به اقتصاد دامداری ها نیزکمک کنند؟

کاهش هزینه ها در کنار افزایش کیفیت با تفاله ها

بالا رفتن روز به روز قیمت خوراک های دانه ای پایه دام و طیور سبب شده است تا دامپروری های صنعتی و مرغداری ها برای خرید خوراک های ارزان قیمت بیشتر از پیش تمایل داشته باشند. طبیعتا در صورتی قیمت نهایی خوراک پایین می آید که بتوان از انواع جیره های ارزان در ترکیبات آن استفاده نمود.

هدف اصلی در پرورش دام و طیور کسب سود و درآمد است. رسیدن به این هدف در صورتی امکان پذیر است که مواد مورد نیاز بدن دام را از ارزان ترین خوراک ها مانند انواع تفاله ها تامین کرد. این تفاله ها علاوه بر قیمت پایینی که دارند، از آن جهت که حاصل فراوری محصولات کشاورزی هستند حاوی مواد معدنی مطلوبی نیز می باشند.  تفاله ها به دلیل ضایعاتی بودن دیگر برای غذای انسان مناسب نیستند ولی به دلیل تازگی و با کیفیت بودن می توانند جیره دام و طیور را غنی کنند.

تفاله ها که امروزه در جیره های غذایی دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرند، نسبت به سایر خوراک های رایج در جیره از مزیت های خوبی برخوردار هستند. آزمایش های صورت گرفته ثابت کرده که برخی از تفاله های به ظاهر بی ارزش، تاثیر بسیار مثبتی بر رشد و سلامت دام و طیور و همچنین کیفیت شیر و گوشت حاصله دارند.

نرخ انواع تفاله مرغوب امسال

تفاله ها اعم از تفاله چغندر قند ، خرما، انگور، آلبالو و … محصولاتی هستند که به سبب قیمت کمتر نسبت به آنالیزی که دارند و خوش خوراکی با استقبال دامداران مواجه شده اند.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تفاله ها با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.