نرخ انواع تفاله چغندر باکیفیت امسال

نرخ انواع تفاله چغندر باکیفیت امسال نیز می تواند به سود دامداری ها باشد؟  آیا این خوراک با کیفیت مطلوب و در سراسر کشور  ارائه می شود؟

تفاله چغندر

نرخ انواع تفاله چغندر باکیفیت امسال نیز می تواند به سود دامداری ها باشد؟ آیا این خوراک با کیفیت مطلوب و در سراسر کشور ارائه می شود؟

تامین تفاله چغندر در داخل کشور

فروش تفاله چغندر سبب شده است تا بتوان مشکل تامین خوراک های دانه ای پایه مانند گندم و ذرت و جو و…، و قیمت بالای آن ها را تا حدودی در جیره غذایی دام جبران نمود. این تفاله از آن جهت که دارای مواد مغذی پر اهمیت می باشد می تواند در بهبود کیفیت جیره دام تاثیر گذار باشد، این موضوع با توجه به قیمت مناسب سبب شده تا خرید این محصول مورد استقبال واقع گردد.

آزمایش  ها نشان می دهد استفاده از  تفاله چغندر در خوراک دام و طیور در کنار جیره های دانه ای مانند سویا و ذرت و جو و گندم می تواند ارزش غذایی آنان را افزایش دهد.

همچنین این محصول خوش خوراکی خوبی دارد و می تواند باعث افزایش کیفیت و بهبود طعم شیر و گوشت دام شود و فیبر بالای این تفاله نیز برای کارکرد بهتر دستگاه گوارش دام مفید است.

البته به کار گیری تفاله چغندر قند در کنار خوراک های دانه ای در ضمن جذب بهتر، باعث کاهش نفخ دام نیز می شود.

نرخ انواع تفاله چغندر باکیفیت امسال

با توجه به این که تولید گندم و ذرت در داخل کشور نمی تواند همه نیاز دامداری ها را مرتفع کند، به کار گیری خوراک های جانبی مانند انواع تفاله ها می تواند دامداران را از پرداخت هزینه های بالای واردات بی نیاز کرده و باعث کاهش هزینه های تولید شود.

برای اطلاع از قیمت روز این محصول و شرایط تحویل آن به دامداری ها با واحد فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید تا  از کارشناسان مربوطه راهنمایی لازم را دریافت کنید.