نرخ تفاله آلبالو ارزان امسال

نرخ تفاله آلبالو ارزان امسال می تواند برای خرید توسط دامداری ها مناسب باشد؟ آیا امکان خرید تفاله ها از سراسر کشور برای دامداران وجود دارد؟

تفاله آلبالو

نرخ تفاله آلبالو ارزان امسال می تواند برای خرید توسط دامداری ها مناسب باشد؟ آیا امکان خرید تفاله ها از سراسر کشور برای دامداران وجود دارد؟

تفاله های ارزان و با کیفیت در جیره

در زمانی که خوراک های دانه ای رایج مانند گندم و جو و ذرت و سویا به دلیل وارداتی بودن، تبدیل به جیره های گران قیمت شده اند و به دلیل هزینه های بالای گمرک و حمل و نقل، نیاز به یافتن جایگزین های مناسبی برای بخشی از جیره به شدت احساس می شود و با شناخت بهتر از جایگزین های خوراک های دانه ای و قرار گیری آن ها به جای بخشی از جیره غذایی دام و طیور می توان مقدار قابل توجهی از هزینه های تامین خوراک را در دامداری خود کاهش داد.

همچنین انواع تفاله ها در جیره می توانند در بهبود رشد دام و راندمان دامداری ها تاثیر گذار بوده و نیاز دامداری ها به بسیاری از مواد معدنی و ویتامین ها که بصورت جزئی در جیره مورد نیاز هستند، را مرتفع نمایند.

صنایع غذایی نظیر تولید لواشک و آب میوه و مربای آلبالو ضایعاتی نیز دارند که دیگر برای استفاده در خوراک انسان مناسب نیستند ولی به دلیل فیبر بالا و مواد معدنی با ارزشی که دارند، می توانند کیفیت تغذیه ای جیره دام و طیور را بهبود بخشند. تحقیقات کارشناسان این حوزه نیز تایید می کند که تفاله آلبالو می تواند موجب ارتقای کیفیت جیره گردد. همچنین این تفاله به دلیل خوش خوراکی می تواند اشتهای دام را تحریک کرده و موجب وزن گیری بهتر دام شود و این نکته برای بالا رفتن راندمان دامداری ها بسیار مهم می باشد.

نرخ تفاله آلبالو ارزان امسال

یکی از مهم ترین دلایلی که می تواند دامداران را به خرید تفاله ها ترغیب کند تازگی این محصول و زودباری آن است .به منظور اطلاع از نحوه تحویل و قیمت انواع تفاله آلبالو و سایر تفاله ها مانند تفاله گوجه، خرما، سیب، مرکبات، انگور و .. با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید تا راهنمایی لازم را دریافت کنید.