نرخ تفاله انگور مرغوب خوراک دام و طیور امسال

خلاصه

تفاله انگور

نرخ تفاله انگور مرغوب خوراک دام و طیور امسال نیزبرای دامداران به صرفه است؟ کدام ویژگی این محصولات سبب تقاضای بالا برای آن ها شده است؟

فروش تفاله انگور ارزان جایگزین جو و ذرت

فروش خورام دام ارزان به عنوان یک فروش مهم برای دامداری ها و مرغداری ها تلقی میگردد. خرید ارزان و یا تامین خوراک دام با هزینه کم و به صرفه از استراتژی های مهم تمام مجتمع های اقتصادی دامپروری است که  می تواند تا حد معینی جایگزین خوراک های دانه ای پایه مانند گندم و جو و ذرت شود.

به طوری کلی فروش خوراک دام ارزان به معنی فروش محصولات بی کیفیت نیست، بلکه فروش محصولاتی است که از تولیدات ثانویه محصولات اصلی ایجاد می شوند و از آن جهت که مصرف انسانی ندارند به قیمت پایین تری در اختیار دام قرار می گیرند.

ین تفاله ها محصول جانبی کارخانجات صنایع فراوری انگور می باشد و به دلیل قرار گرفتن این کارخانجات در داخل کشور می توان این تفاله ها را به قیمت مناسب و به صورت زودبار سفارش داد.

همچنین این تفاله ها به دلیل خوش خوراکی می توانند اشتهای دام را تحریک کرده و موجب وزن گیری بهتر دام شود و این نکته برای بالا رفتن راندمان دامداری ها بسیار مهم می باشد.

نرخ تفاله انگور امسال خوراک دام و طیور

تفاله ها اعم از تفاله چغندر قند ، خرما، انگور، سیب و … محصولاتی هستند که به سبب قیمت کمتر نسبت به آنالیزی که دارند و خوش خوراکی با استقبال دامداران مواجه شده اند.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تفاله های بسته بندی با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.